Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Operator Systems jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w obszarze systemów realizacji produkcji (MES - Manufacturing Execution System) i oferuje swoje rozwiązania firmom wykorzystującym przy produkcji procesy dyskretne. Firma Operator Systems jest obecna na rynku ze swoimi rozwiązaniami MES od ponad 10 lat i może pochwalić się obecnie blisko 100 instalacjami w całej Europie, głównie w Skandynawii, z ponad 10.000 użytkowników wykorzystujących system „Operator" jako główne narzędzie w dziale produkcyjnym. Firma Operator Systems powstała jako niezależna organizacja w 2004 roku i ma siedzibę w Herlev w pobliżu Kopenhagi oraz posiada przedstawicielstwo w Polsce. Więcej ogólnych informacji o producencie i rozwiązaniu znajduje się w broszurze.

System zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych. Operator kontroluje proces realizacji produkcji począwszy od panowania nad transportem materiałów do produkcji, po kontrolę jakości wyrobów gotowych i wspiera cały przepływ informacji od komunikacji z maszynami i sterownikami PLC, na integracji z systemami korporacyjnymi kończąc. Takie podejście zapewnia większą przejrzystość wszystkich etapów procesu produkcyjnego, umożliwiając jednocześnie zmniejszenie kosztów i zwiększenie produktywności. Oprogramowanie działa już w Polsce i jest zlokalizowane (UI w języku polskim).

operator

 

softPROGRESS rozpoczęła współpracę z firmą Operator Systems w lipcu 2011 w zakresie oferowania systemu Operator na polskim rynku.