Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

 

Cortona3D dostarcza oprogramowanie do wizualizacji w 3D wiedzy inżynierskiej w celu usprawnienia komunikacji technicznej. Narzędzia do przygotowywania dokumentacji firmy Cortona3D, wykorzystując otwarte standardy, zapewniają ekspertom w tej dziedzinie ogromne ułatwienia przy tworzeniu Interaktywnej, animowanej dokumentacji 3D produktu. Używając istniejących danych CAD można szybko przygotować instrukcje obsługi, katalogi części i interaktywne materiały szkoleniowe. Analizy wykorzystania oprogramowania wykazują trzykrotne skrócenie czasu przygotowania dokumentacji, redukcję kosztów w porównaniu z konwencjonalnym procesem do 60% oraz zdecydowaną poprawę jakości. Korzyści te docenili użytkownicy oprogramowania, firmy takie, jak: Boeing, Ford, GE, Bosch, ESA i Airbus.

 

Cortona3D jest liderem rynkowym w zakresie dostarczania rozwiązań dotyczących automatyzacji komunikacji technicznej. Rodzina produktów Rapid w zdecydowany sposób przyśpiesza i ułatwia tworzenie dokumentacji technicznej. Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, materiałów związanych ze wsparciem oraz obsługą, jak również dokumentacji produkcyjnej, przy wykorzystaniu danych CAD, trwa trzy razy krócej oraz pochłania zaledwie 12,5% konwencjonalnych kosztów.

Dołączenie interaktywnej zawartości 3D, takiej jak symulacje procedur i rozstrzelone widoki części, do instrukcji obsługi, opisu operacji, listy części zamiennych czy aplikacji eLearning poprawia jakość i użyteczność przygotowanych materiałów, co z kolei zwiększa przychody z usług i jednocześnie, redukując błędy, wydajność pracowników.

 

Produkty Rapid firmy Cortona3D

Bardzo wydajna, interaktywna komunikacja techniczna wspierająca obsługę, serwis techniczny i szkolenia dotyczące produktów

Wysokiej jakości dokumentacja dotycząca wytwarzanych produktów jest bardzo ważnym zagadnieniem wpływającym na sukces Twojej firmy jak również kluczowym zagadnieniem dla Klientów, dostawców, dystrybutorów i pracowników Twojej firmy. Tradycyjne metody przygotowywania dokumentacji produktu są podatne na błędy, kosztowne i długotrwałe.

Oprogramowanie firmy Cortona3D może przejmować dane pochodzące z systemów CAD, PDM oraz ERP do swojego wydajnego środowiska, które automatyzuje przygotowywanie takich dokumentów technicznych jak np. instrukcje użytkownika. Intuicyjny interfejs umożliwia użytkownikom nie mającym do czynienia ze środowiskiem 3D tworzenie zaawansowanych symulacji z jednoczesnym dołączaniem opisów, przy ogromnym zredukowaniu potrzebnego czasu i wysiłku. Użytkownicy tak przygotowanej dokumentacji mogą do materiałów dołączyć swoją informację zwrotną, dotyczącą części lub złożeń, która przechowywana będzie w centralnej bazie danych i posłuży do przeprowadzenia analiz zgłaszanych problemów lub uwag o produkcie.

Cortona3D oferuje wszechstronne rozwiązania oparte na serwerze z repozytorium 3D, umożliwiające całościowe zarządzanie procesem ponownego wykorzystania istniejących źródeł danych 3D (CAD) do tworzenia, aktualizacji i publikacji interaktywnych instrukcji i szkoleń zawierających wizualizacje i symulacje 3D. Ponadto, użytkownicy pracujący w terenie mogą przesłać swoje komentarze odnośnie struktury danych powiązanych z odpowiednimi operacjami dotyczącymi eksploatacji czy też utrzymania konkretnej części w urządzeniu w celu przeprowadzenia odpowiednich analiz.

Główne produkty firmy Cortona3D:

 • RapidAuthor jest bardzo wydajnym zestawem narzędzi, dającym przedsiębiorstwom możliwość stworzenia wszelkiej dokumentacji pomocniczej za pomocą modułów wchodzących w jego skład. (więcej...)
 • RapidTag jest pierwszym tego typu rozwiązaniem zapewniającym użytkownikom końcowym intuicyjną możliwość dołączenia informacji zwrotnej dla producenta o jego urządzeniu lub elemencie tego urządzenia.(więcej...)
 • Przeglądarki danych 2D i 3D (więcej...)
 • Produkty WEB 3D – zestawy narzędzi pomocnych w tworzeniu aplikacji webowych 3D (więcej...)

Produkty Rapid firmy Cortona3D umożliwiają organizacjom przygotowanie „lekkiej”, interaktywnej zawartości 3D w celu otrzymania bardziej efektywnych instrukcji serwisowych i instrukcji operacyjnych, ilustrowanych katalogów części zamiennych, interaktywnych symulacji szkoleniowych i innych materiałów pomocniczych związanych z danym produktem.

Korzyści w skrócie:

 • Przygotowanie informacji o konserwacji i szkoleniach do 70% szybciej
 • Wzrost dochodów z produktów i usług oraz uzyskanie wyróżnika dla produktu
 • Obniżenie kosztów opracowania dokumentacji i szkoleń w fazach cyklu życia produktu
 • Wyeliminowanie kosztownego i niedokładnego tłumaczenie
 • Umożliwienie uzyskania informacji zwrotnych od użytkowników
 • Zwiększenie produktywności i efektywności pracowników
 • Zmniejszenie kosztów poprzez ponowne wykorzystanie w innych obszarach funkcjonalnych