Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Zapytaj o ofertę

W celu otrzymania oferty prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe. Prosimy uzupełnić wszystkie wymagane pola oraz wyszczególnić w polu tekstowym Państwa specyficzne oczekiwania.
 
 
Zgadzam się z warunkami
Zatwierdzając ten formularz akceptują Państwo naszą politykę prywatności i warunki korzystania ze strony oraz zgadzają się Państwo na kontaktowanie się z Wami w sprawach handlowych przez softPROGRESS lub też przekazanie kontaktu partnerowi softPROGRESS jeśli wymaga tego przedstawienie Państwu oczekiwanych informacji lub oferty. Podanie swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, imię i nazwisko, numer telefonu, służbowy adres email) jest dobrowolne na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jednak jest warunkiem uzyskania bezpłatnego dostępu do specyficznych zasobów jak: dokumenty tekstowe, filmy, webinaria, itp. Podanie swoich danych kontaktowych będziemy traktowali jako zgodę na otrzymywanie informacji handlowych poprzez email, telefon, sms, etc. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez softPROGRESS bezpośrednio lub poprzez partnerów, z którymi softPROGRESS współpracuje, jak i zgodę na udostępnianie danych osobowych partnerom softPROGRESS jeśli wymaga tego przedstawienie oczekiwanej informacji o produktach i/lub usługach lub też oferty na te produkty i/lub usługi. Administratorem podanych danych będzie softPROGRESS. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich treści i odwołania w/w zgód poprzez wysłanie stosownej informacji na adres iodo@softprogress.pl. Pełna informacja o regułach przetwarzania Państwa danych dostępna jest w artykule Polityka prywatności.
captcha
Przeładuj

Aktualności: