Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

 

3DCADpl

Portal 3DCAD.pl został zaprojektowany i wykonany przez inżynierów dla inżynierów, tak aby w jednym miejscu w internetowej sieci zebrać wszystkie informacje jakich potrzebuje dzisiejszy inżynier czy designer. Informacje o oprogramowaniu 3D CAD CAM CAE PDM PLM. Więcej na www.3dcad.pl.

CADpl

Portal dla projektantów używających systemu CAD. Serwis projektantów, konstruktorów i inżynierów. Więcej na www.cad.pl.

 cadblogpl

CADblog.pl podejmuje problematykę bezpłatnego i komercyjnego oprogramowania CAD (2D i 3D), nowoczesnych technik i technologii wytwarzania (w tym także sprzętu), opisy polskich i zagranicznych rozwiązań konstrukcyjnych z różnych dziedzin (i różnych okresów), artykuły związane z szeroko rozumianymi systemami wspierającymi projektowanie (w tym opisy najnowszych wersji, samouczki, opinie użytkowników, poradniki praktyczne itp.), a także wiele innych zgłaszanych na bieżąco przez zarejestrowanych prenumeratorów czasopisma. Informacje o dokładnej zawartości kolejnych wydań publikowane są z wyprzedzeniem na stronie www.cadblog.pl.

cadnewspl

Wszystko o oprogramowaniu 3D CAD,CAD, CAM, CAE, PDM, PLM. Portal dla inżynierów, konstruktorów, architektów i nie tylko... Więcej na www.cadnews.pl.

plastech

Plastech.pl to profesjonalny, internetowy serwis stanowiący centrum informacji
dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w realizacji zadań promocji firmy, sprzedaży produktów
oraz zaopatrzenia w najlepsze rozwiązania zarówno w zakresie surowców jak również maszyn i urządzeń. Katalog Firm, giełda ofert biznesowych, reklama banerowa, e-mailingi reklamowe, newsletter, artykuły sponsorowane. Więcej informacji na http://www.plastech.pl.

Tworzywa Logo 160 3

Internetowy Serwis Branży Tworzyw Sztucznych www.tworzywa.pl oferuje usługi doradczo-konsultingowe, marketingowe, reklamowe oraz szkoleniowe w zakresie: technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii materiałów polimerowych, technologii IT, aplikacji internetowych. Serwis kreuje rozwiązania w obszarze e-biznesu obejmujące: projektowanie serwisów internetowych, realizację prezentacji multimedialnych, wykonawstwo aplikacji interaktywnych oraz wdrażanie elektronicznego systemu obiegu dokumentów. Serwis oferuje także realizacje form oraz kampanii, obejmujących m.in.: Reklamę Pakietową, Reklamę Banerową, Dedykowane Formy Reklamowe oraz jest współorganizatorem cyklu konferencji technicznych ADDFILM, PLASTECH oraz PLASTINVENT.

BKP logo małe.www.2FB

Bydgoski Klaster Przemysłowy istnieje od 2006 roku i skupia firmy z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz szereg instytucji okołobiznesowych, w tym uczelnie, jednostki badawczo-rozwojowe, urzędy, stowarzyszenia przedsiębiorców i instytucje finansowe. Większość firm działających w branży przetwórczej i narzędziowej to małe i średnie przedsiębiorstwa. Ich działalność charakteryzuje się dużą elastycznością. Działalność klastra ma na celu integrację środowiska przetwórców i narzędziowców i reprezentację ich interesów na zewnątrz, jak również stworzenie sieci powiązań biznesowych ułatwiających funkcjonowanie firm, dostęp do kadr, rozwój technologiczny i zwiększenie innowacyjności produkcji.