Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Cortona3D udostępniła RapidAuthor 14.0.1

NOWA WERSJA RAPIDAUTHOR 14.0.1 FIRMY CORTONA3D WPROWADZA NOWĄ KONCEPCJĘ WYKORZYSTANIA UNIWERSALNYCH STYLÓW W EDYTORZE 2D, REALISTYCZNE CIENIOWANIE, NOWE OBIEKTY PARAMETRYCZNE I POLECENIA SZYBKIEGO TWORZENIA DOKUMENTACJI.

ra1401.7

W dniu 15. Lutego 2022 Firma Cortona3D udostępnia nową wersję RapidAuthor 14.0.1, oprogramowania do tworzenia interaktywnej dokumentacji dla produkcji i obsługi posprzedażowej. Nowa wersja wprowadza uniwersalne style dla edytora 2D, automatyczne generowanie obrazów rastrowych z realistycznym cieniowaniem, nowe obiekty do demonstrowania operacji z użyciem kabli i wtyczek oraz nowe możliwości tworzenia dokumentacji zgodnie ze standardami S1000D i DITA.

Galeria obiektów parametrycznych RapidAuthora została rozszerzona o elementy typu kabel, wtyczki, śruba, nakrętka i kilka innych obiektów, które często biorą udział w operacje występujących w instrukcjach montażu, przeglądu i naprawy. Przedstawienie połączenia kablowego lub instalacji wtyczki jest teraz znacznie łatwiejsze niż wcześniej.

Użytkownicy opracowujący dokumentację zgodnie ze standardem S1000D mogą teraz sprawdzać moduły danych pod kątem zgodności z wymaganiami BREX, automatycznie tworzyć i aktualizować moduły danych serwisowych oraz publikować dokumenty składające się z kilku modułów S1000D w formacie PDF, co wcześniej obsługiwane było tylko w formie publikacji do HTML.

RapidAuthor 14.0.1 zawiera również liczne ulepszenia interfejsu i poprawę wydajności odwołujące się do informacjach zwrotnych od klientów, którzy korzystają z RapidAuthor w swojej codziennej pracy. Ulepszenia te dotyczą administrowania projektami, nagrywania wideo, procedur aktualizacji, operacji na obiektach 3D i importu danych.

Obsługa DirectX 11 i funkcji okluzji otoczenia umożliwiła automatyczne tworzenie realistycznie cieniowanych obrazów rastrowych z modeli 3D.

ra1401
ra1401.3

Edytor obrazów 2D posiada nowe, potężne narzędzie Pen do tworzenia krzywych Beziera. Ponadto całkowicie zmieniła się koncepcja pracy ze stylami, co znacznie przyspiesza pracę ilustratora. Wszystkie style są podzielone na cztery grupy: obrys, wypełnienie, tekst i style złożone. Obowiązujący styl można przypisać do wszystkich wybranych obiektów jednocześnie, nie ma potrzeby edytowania każdego obiektu osobno.

Kolejną ważną zmianą dotyczącą wygody pracy ze stylami to możliwość łączenia stylów parami, a następnie szybko przełączać się między nimi, na przykład między cienkimi i grubymi liniami lub niestandardowymi kolorami.

ra1401.5

 Szczegółowe informacje o nowościach wersji 14.0.1 przedstawiono w sekcji menu dotyczącej nowości oprogramowania RapidAuthor.

 

 

Uwaga!!!

W dniu 17. Lutego 2022 o godz. 14.00 (CEST) zapraszamy na webinarium, podczas którego, w ciągu około jednej godziny specjaliści firmy Cortona3D będą prezentować nowości oprogramowania RapidAuthor 14.0.1 wg szczegółowych informacji o nowej wersji udostępnionych tutaj. Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

Webinarium będzie nagrywane, więc nawet gdy ktoś nie będzie mógł dołączyć w zaplanowanym czasie, to po rejestracji i tak dostanie link do nagrania. Warto więc zarejestrować się tak, czy owak.

 

Osoby zainteresowane bezpłatnym testem nowej wersji RapidAuthor 14.0.1 prosimy o wypełnienie formularza.