Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Automatyzacja NX i Simpoe-Mold

Trwają prace nad automatyzacją pomiędzy NX i Simpoe-Mold. Razem z producentem Simpoe dopracowujemy ułatwienia dla użytkowników NX działających w obszarze przetwórstwa tworzyw. Dzięki naszym staraniom zarówno użytkownicy wykorzystujący podstawowe możliwości modelowania NX do projektowania wyprasek, jak i ci używający zaawansowanych narzędzi NX Mold Wizard, wspomagających projektowanie form wtryskowych, będą mogli w dogodny sposób w każdej chwili uruchomić symulację wtrysku bezpośrednio z interfejsu NX.

Simpoe-NX-bez-moldwizard web

Simpoe-Mold dostępny dla użytkowników NX nie posiadających pakietu Mold Wizard

 

Simpoe-NX-w-moldwizard-web

Użytkownicy NX Mold Wizard będą mogli uruchomić Simpoe-Mold beżpośrednio z paska narzędziowego swojego ulubionego pakietu.

 

Firma Simpoe oferuje okazjonalnym użytkownikom i ekspertom całkowicie skalowalne rozwiązanie do optymalizacji projektowania części, projektowania form i produkcji wyrobów z tworzyw. Simpoe-Mold to kompletny zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia, do analizy odkształceń części i zaawansowanej analizy chłodzenia. Użytkownicy aplikacji mogą zidentyfikować już na wczesnym etapie projektu potencjalne problemy dotyczące produkcji, dzięki analizie alternatywnych rozwiązań i ocenie wpływu modyfikacji parametrów na przebieg procesu, bez względu na złożoność i geometrię tych wyrobów.

Rozwiązania firmy Simpoe są używane przez małe i duże firmy na całym Świecie m.in.: Canon, Panasonic, Samsung, Husqvarna, Valeo, Hutchinson, ABB, etc.