Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • Abaqus

  Do symulacji i optymalizacji procesów formowania rozdmuchem (swobodnego i z rozciąganiem) oraz termoformowania próżniowego wyrobów z tworzyw oferujemy przy współpracy z firmą BudSoft Sp. z o.o. oprogramowanie Abaqus.

 • HyperXtrude

  HyperXtrude jest narzędziem CAE stosowanym do wirtualnej optymalizacji konstrukcji głowicy oraz parametrów procesu wytłaczania. Korzystając z bogatego zestawu funkcjonalności HyperXtrude, inżynierowie mogą zidentyfikować błędy projektowe zanim staną się one kosztownym problemem.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

 • eLeader

  eLeader Mobile Visit to rodzina rozwiązań IT dla przedsiębiorstw, których działanie opera się na sieciach ludzi pracujących w terenie, jak przedstawiciele handlowi, merchandiserzy, doradcy, serwisanci itp.

 • ETHNet
  ETHNet

  Wdrażanie oraz administracja Active Directory, systemów Unix/Linux, systemów Wirtualnych VMWare, Hyper-V, budowa wszelkiego rodzaju sieci komputerowych, instalacja i obsługa systemów telewizji zbiorczych SAT i DVB-T oraz budowa systemów monitorowania obiektów.

System Realizacji Produkcji (Manufacturing Execution System – MES to system informatyczny wykorzystywany przez przedsiębiorstwa produkcyjne do kontrolowania oraz gromadzenia informacji o przebiegu procesu produkcyjnego. Wykorzystując technologie informatyczne i elementy automatyki, umożliwia efektywne zbieranie informacji w czasie rzeczywistym wprost ze stanowisk produkcyjnych i ich transfer na obszar biznesowy. Dzięki funkcjonalności systemu można uzyskać natychmiastowy sygnał zwrotny o stopniu wykonania produkcji, podejmować na bieżąco właściwe decyzje i reagować na nieprawidłowości pojawiające się w czasie procesu produkcyjnego. Pozyskane dane z procesu produkcyjnego pozwalają na analizę kluczowych wskaźników wydajności produkcji i uzyskanie prawdziwego obrazu wykorzystania zdolności produkcyjnych.

Wikipedia

Coraz więcej firm produkcyjnych wykorzystuje systemy ERP i powierza im kontrolę swoich działań operacyjnych. Głównym powodem wdrożenia systemu ERP jest możliwość integracji informacji pochodzących z wielu różnorodnych działów firmy. Przepływ informacji pomiędzy działami produkcyjnymi, a procesem biznesowym zdefiniowanym w systemie ERP jest w większości przypadków niewystarczający. Firmy produkcyjne oczekują często znacznie większego poziomu szczegółowości niż ten, który oferują systemy ERP. Wdrożenie systemu ERP nie pozwala na całościową i szczegółową kontrolę procesów produkcyjnych. W przypadku firm produkcyjnych znane jest pojęcie ukrytych strat. Straty te zwykle wynikają z niemożności wprowadzania oraz wykorzystywania danych pochodzących z produkcji. Przemysł spożywczy jest klasycznym przykładem gdzie brak dokładnych informacji dostępnych na bieżąco jest poważnym problemem. W dynamicznie zmieniającym się środowisku trzymanie ręki na pulsie ma kluczowe znaczenie.

System ERP wspierany przez MES integruje informacje o wydarzeniach pochodzących z produkcji z informacjami o wydarzeniach biznesowych. Dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o aktualnym stanie oraz parametrach produkcji. Umożliwia dokładną analizę rentowności oraz dokładnych kosztów produkcji.

System MES wypełnia lukę pomiędzy produkcją, a systemem ERP

System MES wypełnia lukę pomiędzy produkcją, a systemem ERP