Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Webinarium: Nadzór i optymalizacja produkcji za pomocą Operator MES

Zapraszamy na bezpłatne webinarium "Nadzór i optymalizacja produkcji w zakładach produkcyjnych za pomocą systemu Operator MES". Webinarium przygotowywane jest przez producenta systemu, firmę Operator Systems razem z firmą Capgemini, światowego lidera w świadczeniu usług konsultingowych.

Manufacturing Execution Systems (MES) to Systemy Realizacji Produkcji. Pod pojęciem MES kryją się systemy wykorzystujące technologie IT, oprogramowanie, urządzenia elektroniczne oraz automatykę przemysłową pozwalające na efektywne gromadzenie informacji w czasie rzeczywistym ze stanowisk produkcyjnych. Informacje te mogą być natychmiast użyte przez zarządzających procesami biznesowymi. Dane o realizacji produkcji gromadzone są automatycznie, bezpośrednio z maszyn produkcyjnych, a w niektórych przypadkach może się to odbywać także przy udziale pracowników biorących udział w produkcji. Więcej informacji o systemie Operator MES i korzyściach wynikających z jego zastosowania można znaleźć na stronach softPROGRESS oraz oczywiście podczas tego webinarium. Tematy, które będą omawiane w trakcie webinarium to:

 • Typowe narzędzia IT i moduły funkcjonalne wspierające działanie zakładu World Class Manufacturing i ich odpowiednia integracja.
 • Operator MES jako kolejny etap rozwoju firm z wdrożonym systemem ERP.
 • Zdefiniowane obszary do poprawy w zakładzie produkcyjny i konkretne korzyści wynikające z wdrożenia systemu Operator MES.
 • Analiza KPI ,sposoby ich mierzenia na przykładzie OEE.
 • Mobilny Dashboard.

Webinarium odbędzie się o godz. 10.00 w dniu 28 listopada 2012. Przed webinarium prosimy o rejestrację.

MES na bieżąco raportuje o wykonaniu produkcji umożliwiając podejmowanie w czasie rzeczywistym właściwych decyzji biznesowych i pozwalając reagować na problemy pojawiające się w czasie procesu produkcyjnego. Dane z procesu produkcyjnego pozwalają analizować kluczowe wskaźniki wydajności produkcji i uzyskać rzeczywisty obraz realizacji produkcji.

Operator Systems jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w obszarze systemów realizacji produkcji (MES - Manufacturing Execution System) i oferuje swoje rozwiązania firmom wykorzystującym przy produkcji procesy dyskretne. Firma Operator Systems jest obecna na rynku ze swoimi rozwiązaniami MES od ponad 10 lat i może pochwalić się obecnie blisko 100 instalacjami w całej Europie.

Capgemini pomaga producentom na całym świecie przezwyciężyć skutki spowolnienia gospodarczego i przygotować się do nowych warunków. Jako światowy lider w świadczeniu usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych jesteśmy w szczególny sposób predysponowani do zapewniania innowacyjnych rozwiązań, które pomagają znaleźć odpowiedź na wyzwania związane z globalizacją, konkurencją i zrównoważonym rozwojem.