Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Konferencja Automatyzacja procesów w przemyśle. Katowice 19.05.2011

softPROGRESS uczestniczy w konferencji Automatyzacja procesów w przemyśle organizowanej przez MultiTrain Sp. z o.o. w Katowicach 19 maja 2011.

Konferencja przeznaczona była dla osób, które zauważają, że "Ciągle rozwijający się przemysł spowodował wzrost złożoności procesów technologicznych. Rosnąca konkurencja, obecna na światowym rynku oraz stały wzrost produkcji, wymuszają wprowadzanie coraz nowocześniejszych, bezpieczniejszych i bardziej niezawodnych systemów sterowania i zarządzania procesami produkcyjnymi."

softPROGRESS prezentował na konferencji nowoczesne narzędzia firmy Cortona3D do automatyzacji komunikacji technicznej. Pod "magicznym" terminem automatyzacja komunikacji technicznej, kryją się narzędzia wchodzące w skład pakietu RapidAuthor, umożliwiające przygotowanie wszelakiej dokumentacji technicznej, zawierającej z jednej strony informacje tekstowe opisujące daną operację, a z drugiej informacje graficzne w formie animacji lub widoków eksplodowanych określonego wyrobu (maszyna, urządzenie, etc.) skorelowane z informacjami tekstowymi. Prezentowane były efekty pracy w środowisku RapidAuthor, czyli interaktywne instrukcje montażu lub demontażu, interaktywne katalogi części, interaktywne instrukcje pracy czy też interaktywne szkolenia. Wszystkie prezentowane dokumenty opierały się o rzeczywiste projekty klientów firmy Cortona3D z powodzeniem wykorzystujących narzędzia pakietu RapidAuthor. 

Tematyka konferencji:

- planowanie produkcji i harmonogramowanie

- rozwiązania do zarządzania łańcuchem dosta

- systemy MES

- nowoczesna komunikacja z dostawcami i realizacja dostaw

- monitorowanie i diagnostyka w procesach produkcji

- zarządzanie jakością

- systemy wizualizacji produkcji

- systemy Business Intelligence

- systemy ERP