Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Cortona3D udostępniła RapidAuthor 7.1

Cortona3D udostępniła nową wersję RapidAuthor zawierającą integrację z oprogramowaniem CAD Solid Edge. Integracja jest dostępna od czasu wypuszczenia na rynek RapidAuthor v7.0 i jest ciągle udoskonalana. Dzięki integracji SolidEdge - RapidAuthor użytkownicy SolidEdge będą mogli generować katalogi części, karty pracy, instrukcje montażu, etc. za naciśnięciem jednego przycisku.
Integracja RapidAuthor z SolidEdge pokonuje częstą barierę występującą pomiędzy światem CAD 3D i światem dokumentacji technicznej. Listy BOM i dane CAD mogą być teraz używane bezpośrednio w SolidEdge do szybkiego tworzenia tradycyjnych dokumentów PDF lub w pełni interaktywnych dokumentów 3D, udostępnianych przez Internet przy użyciu urządzeń mobilnych. Aktualność dokumentacji jest nadzorowana równolegle do rozwijającego się projektu CAD. Gdy w projekcie 3D pojawią się zmiany, wtedy dokumentacja może być automatycznie zaktualizowana. Takie podejście może spowodować 70-80% usprawnienie procesu tworzenia i aktualizacji dokumentacji wyrobu.
Z udostępnieniem wersji RapidAuthor 7.1 Cortona3D umozliwiła efektywne wykorzystanie istniejących danych Bill of Process (BOP) do tworzenia np. instrukcji pracy. Procedury mogą teraz być generowane automatycznie z BOP, a w przypadku zmiany procesu produkcji mogą być automatycznie aktualizowane.
Jednym z priorytetów Cortona3D w rozwoju narzędzi RapidAuthor jest tworzenie efektownych metod aktualizacji. Metoda aktualizacji listy DPL zaimplementowana w RapidAuthor 7.1 pozwala firmom znacząco ograniczyć niezbędne środki zaangażowane do utrzymaniu aktualności swoich katalogów części.
Ważnymi nowościami w wersji 7.1 RapidAuthor są zaawanasowane narzędzia do edycji obrazków 2D i elastyczne narzędzia do zachowania ich aktualności, a poza tym polepszone zdolności wykorzystania formatu S1000D oraz rozszerzona lista formatów CAD, z którymi RapidAuthor może współpracować.
Szczegółowy opis nowych funkcji znajduje się tutaj.

O Cortona3D
Oprogramowanie firmy Cortona3D umożliwia producentom zdolność przygotowania efektywnej i skutecznej dokumentacji technicznej - katalogów części, instrukcji techniczne, procedur operacyjnych, instrukcji montażu oraz materiałów szkoleniowych. Narzędzia Cortona3D są sprawdzone w środowiskach produkcyjnych takich znanych firm jak Boeing, GE, Airbus, ale także w wielu małych i średnich firmach na całym świecie średnich.