Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami rozwiązań softwarowych, liderami w swych banżach i specjalizacjach.

c3d logo3 Cortona3D dostarcza oprogramowanie do wizualizacji w 3D wiedzy inżynierskiej w celu usprawnienia komunikacji technicznej. Narzędzia do przygotowywania dokumentacji firmy Cortona3D, wykorzystując otwarte standardy, zapewniają ekspertom w tej dziedzinie ogromne ułatwienia przy tworzeniu Interaktywnej, animowanej dokumentacji 3D produktu. Używając istniejących danych CAD można szybko przygotować instrukcje obsługi, katalogi części i interaktywne materiały szkoleniowe. Analizy wykorzystania oprogramowania wykazują trzykrotne skrócenie czasu przygotowania dokumentacji, redukcję kosztów w porównaniu z konwencjonalnym procesem do 60% oraz zdecydowaną poprawę jakości. Korzyści te docenili użytkownicy oprogramowania, firmy takie, jak: Boeing, Ford, GE, Bosch, ESA i Airbus.
op mes1 Operator Systems jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w obszarze systemów realizacji produkcji (MES - Manufacturing Execution System) i oferuje swoje rozwiązania firmom wykorzystującym przy produkcji procesy dyskretne. Firma Operator Systems jest obecna na rynku ze swoimi rozwiązaniami MES od ponad 10 lat i może pochwalić się obecnie blisko 100 instalacjami w całej Europie, głównie w Skandynawii, z ponad 10.000 użytkowników wykorzystujących system „Operator" jako główne narzędzie w dziale produkcyjnym. Firma Operator Systems powstała jako niezależna organizacja w 2004 roku i ma siedzibę w Herlev w pobliżu Kopenhagi oraz posiada przedstawicielstwo w Polsce.
mgm.logo.kwadrat

MangoGem to firma koncentrująca się wyłącznie na systemach APS. Misją firmy jest poprawa wydajności działania przedsiębiorstw. MangoGem to grupa pionierów zajmujących się systemami APS od 30. lat, z doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą na temat produkcji, badań operacyjnych i technologii informatycznych.
Firma MangoGem pomaga przedsiębiorstwom poprawiać wyniki biznesowe i zoptymalizować ich operacje produkcyjne, od 1989 roku służąc specjalistyczną wiedzą w zakresie operacji przemysłowych i planowania, wykorzystując w celu optymalizacji produkcji m.in. sztuczną inteligencję.

 • Firma założona w 2002 roku jako niezależna firma konsultingowa pod kątem APS.
 • Od 2011 roku koncentruje się na rozwoju własnego oprogramowania ORITAMES APS.
 • Skupienie uwagi wyłącznie na APS i SCM działających w czasie rzeczywistym.
 • Firmę tworzą profesorowie i doktoranci oraz doświadczeni eksperci branżowi.

MangoGem opracował ORITAMES APS do zaawansowanej optymalizacji planowania i harmonogramowania w celu wykroczenia poza możliwości najnowszych systemów APS i uczynienia go dostępnym i łatwym do wdrożenia dla organizacji dowolnej wielkości. Dla osiągnięcia tego celu oprogramowanie wykorzystuje unikatową kombinację matematycznych metod optymalizacji, heurystyki i innych zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak m.in. sztuczna inteligencja.

wadim.plas.cadmould.logo.kwadrat Firma Wadim Plast Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Kompletuje i serwisuje linie produkcyjne dla przetwórców tworzyw sztucznych, w skład których wchodzą wtryskarki, peryferia wraz z automatyką. Pomaga w doborze urządzeń chłodniczych oraz projektuje i wdraża systemy chłodzenia. Oferuje elementy do budowy form wtryskowych, normalia oraz systemy GK. Doradza jak optymalnie dobrać urządzenia i parametry przetwórcze wykorzystując oprogramowanie symulacyjne i optymalizujące. Wadim Plast promuje technologie Rapid Prototyping i Rapid Tooling, organizuje szkolenia, konferencje, wydaje czasopismo TS Raport. Specjaliści Wadim Plast wykorzystują wiedzę i wieloletnie doświadczenie przy wdrożeniach nowych wyrobów.
Wadim Plast jest wyłącznym przedstawicielem firm BOY, JSW, FRIGEL, WEMO, PSG, STRACK, RABOURDIN, JOKE, CADMOULD, PRIAMUS, PROMIX, SLM SOLUTIONS. Współpraca na zasadach wyłącznego przedstawicielstwa sprawia, że firma bardzo silnie identyfikuje się z oferowanymi rozwiązaniami, które cały czas pozostają pod opieką w zakresie gwarancji, instalacji, dostaw części zamiennych lub rozszerzenia zakresu działania o dodatkowe opcje.
compuplast.logo.kwt

Firma COMPUPLAST INTERNATIONAL a.s. oferuje najbardziej zaawansowane narzędzia symulacyjne do optymalizacji procesów wytłaczania i projektowania głowic wytłaczarskich. COMPUPLAST skupia specjalistów ds. symulacji przetwórstwa tworzyw, którzy mają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu symulacji w celu optymalizacji wyposażenia procesowego i rozwiązywania problemów związanych z przetwarzaniem polimerów. Firma szybko i skutecznie rozwiązuje problemy związane z przetwarzaniem polimerów z powodzeniem współpracując z największymi przedsiębiorstwami z listy Fortune 500, ale także z mniejszymi producentami.

COMPUPLAST uczy jak wdrażać i właściwie używać oprogramowania symulacyjnego, aby zoptymalizować swoje projekty i zmaksymalizować produkcję. Firma jest zaangażowana w projekty badawczo-rozwojowe i konsultingowe, ściśle współpracując z przemysłem i z wybranymi uniwersytetami na całym świecie w zakresie nowych procesów, optymalizacji i projektowania oprzyrządowania.