Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Nawiązanie współpracy z RheoWare Simulation Inc.

W dniu 04.06.2013 softPROGRESS nawiązała współpracę z firmą RheoWare Simulation Inc.

rw

Współpraca z RheoWare Simulation Inc. daje softPROGRESS szansę na rozszerzenie swojej oferty związanej z upsrawnianiem procesów w firmach produkcyjnych, działających w obszarze przetwórstwa tworzyw, o innowacyjne narzędzia do symulacji formowania z rozdmuchem - BlowView oraz termoformowania próżniowego - FormView. Więcej informacji o tych rozwiązaniach można znaleźć tutaj.

rheology software extrusion blow molding process blowviewRW blow Moldinghomepageformpicture

RheoWare Simulation Inc. powstała poprzez wydzielenie ze struktur Kanadyjskiej Narodowej Rady ds. Badań Naukowych. Głównym celem RheoWare jest rozwój, usprawnianie i udostępnianie oprogramowania do optymalizacji i symulacji procesów przetwórstwa tworzyw. Oprogramowanie zostało opracowane przez Przemysłowy Instytut Materiałów działający w strukturach Rady, który od ponad 20 lat jest uznanym, międzynarodowym centrum R&D przetwarzania materiałów. Oprogramowanie BlowView i FormView do analiz metodą elementów skończonych jest przeznaczone do wirtualnej symulacji procesów formowania z rozdmuchem, termoformowania oraz wtrysku. RheoWare działa w Europie na Bliskim Wschodzie oraz w Azji, koncentrując się na dostarczaniu swych rozwiązań klientom przede wszystkim z sektorów motoryzacyjnego i transportowego, tworzyw przemysłowych, opakowań, i budowlanego.