Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Cortona3D udostępniła RapidAuthor 14.0

Cortona3D udostępniła nową, 14. wersję oprogramowania RapidAuthor z wieloma nowymi i udoskonalonymi funkcjonalnościami.

ra140.00

Na początku sierpnia 2021 firma Cortona3D udostępniła nową wersję oprogramowania RapidAuthor 14.0 zapewniającą automatyczne zastępowanie elementów statycznych obiektami parametrycznymi, szybkie wyszukiwanie elementów i odniesień w dokumencie, zawierającą również znaczące ulepszenia edycji obrazów 2D. Począwszy od 14. wersji RapidAuthor użytkownicy będą mogli tworzyć publikacje wyłącznie bez plugin'ów.

Po zainstalowaniu RA14 dostępne są nowe przykłady dokumentów w ramach projektów Wiertarki i zaktualizowanej pompy. Bieżące przykłady można zachować podczas aktualizacji RA.

Udoskonalono integrację z Teamcenter Active Workspace: nowy Teamcenterowy klient RapidAuthora zapewnia wygodną współpracę między RapidAuthorem i Teamcenterem. Użytkownik może teraz pod Teamcenter edytować i publikować dokumenty w zgodzie ze standardem S1000D. 

W wersji 14. RapidAuthora obiekt statyczny może zostać automatycznie zastąpiony aktywnym obiektem parametrycznym HoseSpline, który można łatwo animować. Wiele parametrów można teraz bardzo szybko kopiować z jednego obiektu do innych obiektów. Ulepszono działanie aktywnych obiektów parametrycznych podczas ich animowania lub usuwania elementów, z którymi były połączone.

We wszystkich komponentach specyfikacji wykorzystywanych w dokumentach, użytkownik może łatwo znaleźć pozycje, do których odwołuje się dokument, a także referencje do wybranego obiektu.

ra140.01
ra140.02

Dużym ułatwieniem w tej wersji RapidAuthora, a konkretnie w module RapidCatalog, jest wprowadzenie możliwości automatycznego łączenia importowanych obiektów 3D z wierszami istniejącej tabeli DPL podczas tworzenia katalogów części.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami opcja publikowania „Użyj wtyczek przeglądarki” będzie już niedostępna w gotowych komponentach specyfikacji. Użytkownik będzie mógł tworzyć wyłącznie publikacje bez wtyczek (plugin free).

Znacznie poprawiono generowanie obrazów 2D. Obrazy rastrowe można tworzyć z przezroczystym tłem lub z aktualnym tłem okna 3D. Oryginalne rozmiary obrazów rastrowych i wektorowych są zachowywane podczas ich aktualizacji.
Funkcjonalność ta została zaimplementowana w celu uzyskania maksymalnego uproszczenia edycji widoków 2D. Każdy obiekt w widoku 2D jest podświetlany po najechaniu na niego myszką, co przyspiesza proces zaznaczania. Zastosowanie specyficznego kodowania kolorami pomaga użytkownikowi za pomocą tych cech rozróżniać typy obiektów 2D, np.: grube i cienkie linie. W edycji widoków 2D pomaga także możliwość ukrywania lub blokowania tych obiektów, które nie podlegają edycji lub wręcz w niej przeszkadzają.

ra140.03

 Szczegółowe informacje o nowościach wersji 14. przedstawiono w sekcji menu dotyczącej nowości oprogramowania RapidAuthor.

 

 

Uwaga!!!

W dniu 9. września 2021 o godz. 15.00 (CEST) zapraszamy na webinarium, podczas którego specjaliści firmy Cortona3D będą prezentować nowości oprogramowania RapidAuthor 14.0 wg szczegółowych informacji o nowej wersji udostępnionych tutaj. Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

Webinarium będzie nagrywane, więc nawet gdy ktoś nie będzie mógł dołączyć w zaplanowanym czasie, to po rejestracji i tak dostanie link do nagrania. Warto więc zarejestrować się tak, czy owak.

 

Osoby zainteresowane bezpłatnym testem nowej wersji RapidAuthor 14.0 prosimy o wypełnienie formularza.