Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Webinaria: Optymalizacja przygotowania i realizacji produkcji, S.2

Zechęceni pohlebnymi opiniami na temat prezentowanej tematyki po przeprowadzeniu pierwszej serii webinariów informujemy, że softPROGRESS zaprasza na kolejną serię bezpłatnych webinariów poświęconych usprawnianiu procesów przygotowania i realizacji produkcji. Podobnie jak poprzednio, podczas każdego webinarium, przygotowywanego razem z producentami lub dystrybutorami oferowanych przez nas rozwiązań będziemy starali się w ciągu około godziny podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie poruszanego zagadnienia. Będą to firmy:

 • Cortona3D, producent oprogramowania RapidAuthor, zestawu nowoczesnych narzędzi do zapewnienia wydajnej komunikacji technicznej.
 • Operator Systems, producent systemu Operator MES do zarządzania produkcją (Manufacturing Execution System).
 • MangoGem SA, producent systemu ORITAMES APS do optymalizacji zaawansowanego planowania i harmonogramowania.
 • Wadim Plast Sp. z o.o., polski dystrybutor m.in. oprogramowania CADMOULD do symulacji i analizy procesu wtrysku tworzyw termoplastycznych.
 • COMPUPLAST INTERNATIONAL a.s., twórca oprogramowania Virtural Extrusion Laboratory™ do symulacji i analizy procesu wytłaczania polimerów.

 

czerwiec2020 1

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą webinariów przedstawioną poniżej i wybranie tego, które jest dla Państwa intersujące:

21.07.2020, godz. 10.00

Przygotowanie interaktywnych materiałów szkoleniowych i egzaminacyjnych 3D.

Webinarium na temat przygotowywania interaktywnych publikacji technicznych w oprogramowaniu RapidAuthor.

rejestracja3
22.07.2020, godz. 10.00

Optymalizacja planowania i harmonogramowania w cyfrowej rzeczywistości.

Webinarium na temat poprawy wydajności działania przedsiębiorstw za pomocą ORITAMES APS Scheduler.

rejestracja3
24.07.2020, godz. 10.00

Operator OEE – Czyli jak zwiększyć potencjał produkcji?

Webinarium na temat zarządzania realizacją produkcji za pomocą Operator MES.

rejestracja3
04.08.2020, godz. 10.00

Optymalizacja procesu wtrysku tworzyw za pomocą CADMOULD.

Webinarium na temat symulacji procesów wtrysku tworzyw.

rejestracja3
20.08.2020, godz. 10.00

COMPUPLAST Virtural Extrusion Laboratory™ - Optymalizacja wytłaczania tworzyw.

Webinarium na temat symulacji procesów wytłaczania tworzyw.

rejestracja3

 

czerwiec2020 2

 

Nasze webinaria są certyfikowane! Warto więc przy rejestracji upewnić się, że podaje się swoje poprawne dane żeby potem otrzymać dyplom uczestnictwa w szkoleniu na temat zwiększania efektywności wybranych procesów funkcjonujących w przedsiębiorstwach produkcyjnych na etapie przygotowania i realizacji produkcji.

Udział w webinariach jest bezpłątny ale przed każdym webinarium prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa klikając na wybranym linku „Rejestracja”.

 

Zapraszamy!!!