Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Webinaria: Optymalizacja przygotowania i realizacji produkcji

softPROGRESS zaprasza na bezpłatne webinaria poświęcone usprawnianiu procesów przygotowania i realizacji produkcji. Podczas każdego webinarium, przygotowywanego razem z producentami oferowanych przez nas rozwiązań będziemy starali się w ciągu około godziny podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie poruszanego zagadnienia.

Mamy świadomość jak ważne jest przygotowanie i realizacja produkcji oraz sprzedaż, a z drugiej strony jak trudne jest efektywne nadzorowanie procesów w tych obszarach z punktu widzenia sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Żeby zatem realizować te cele, softPROGRESS nawiązała współpracę partnerską z firmami:

 • Cortona3D, dotyczącą dystrybucji nowoczesnych narzędzi do zapewnienia wydajnej komunikacji technicznej za pomocą oprogramowania RapidAuthor.
 • Operator Systems, wiodącym producentem systemu Operator MES do zarządzania produkcją (Manufacturing Execution System).
 • MangoGem SA, producentem systemu ORITAMES APS Scheduler do zaawansowanego planowania i harmonogramowania.
 • Wadim Plast Sp. z o.o., polskim dystrybutorem m.in. oprogramowania CADMOULD do symulacji i analizy procesu wtrysku tworzyw termoplastycznych.
 • COMPUPLAST INTERNATIONAL a.s., twórcą oprogramowania Virtural Extrusion Laboratory™ do symulacji i analizy procesu wytłaczania polimerów.

czerwiec2020 1

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą webinariów przedstawioną poniżej i wybranie tego, które jest dla Państwa intersujące:

23.06.2020, godz. 10.00

Operator OEE – Czyli jak zwiększyć potencjał produkcji?

Webinarium na temat zarządzania realizacją produkcji za pomocą Operator MES.

rejestracja3
24.06.2020, godz. 10.00

Optymalizacja planowania i harmonogramowania w cyfrowej rzeczywistości.

Webinarium na temat poprawy wydajności działania przedsiębiorstw za pomocą ORITAMES APS Scheduler.

rejestracja3
25.06.2020, godz. 10.00

Optymalizacja wytłaczania tworzyw za pomocą COMPUPLAST Virtural Extrusion Laboratory™.

Webinarium na temat symulacji procesów wytłaczania tworzyw.

rejestracja3
26.06.2020, godz. 10.00

Optymalizacja procesu wtrysku tworzyw za pomocą CADMOULD.

Webinarium na temat symulacji procesów wtrysku tworzyw.

rejestracja3
30.06.2020, godz. 10.00

Przygotowanie interaktywnych materiałów szkoleniowych i egzaminacyjnych 3D.

Webinarium na temat przygotowywania interaktywnych publikacji technicznych w oprogramowaniu RapidAuthor.

rejestracja3

czerwiec2020 2

Nasze webinaria są certyfikowane! Warto więc przy rejestracji upewnić się, że podaje się swoje poprawne dane żeby potem otrzymać dyplom uczestnictwa w szkoleniu na temat zwiększania efektywności wybranych procesów funkcjonujących w przedsiębiorstwach produkcyjnych na etapie przygotowania i realizacji produkcji.

Udział w webinariach jest bezpłątny ale przed każdym webinarium prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa klikając na wybranym linku „Rejestracja”.

Zapraszamy!!!