Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Webinarium "Nowości w RapidAuthor 11.1"

Cortona3D po udostępnieniu nowej wersji RapidAuthor 11.1 zaprasza na webinarium prezentujące nowości i usprawnienia tego wiodącego pakietu do tworzenia dokumentacji technicznej.

RA111.New.Labelling2

Najnowsza wersja RapidAuthor’a usprawnia przygotowanie i publikowanie dokumentacji w zgodzie ze standardem S1000D. Dodany został nowy komponent specyfikacji „S1000D 4.1 SRM” służący do tworzenia modułów danych „Structural Repair Manual”. Wersja 11.1 poszerza i usprawnia funkcjonalność RapidAuthor’a w zakresie: tworzenia materiałów szkoleniowych w zgodzie ze standardem SCORM, nowych opcji odnośników, nowych opcji publikowania np. w jednym kompletnym pliku HTML do przeglądania off-line, zamawiania części - do specyfikacji katalogów części dodana została funkcjonalność koszyka na zakupy oraz szeroki zakres nowych funkcji edycji obrazów 2D w formacie CGM w Cortona2D Editor Pro dla zapewnienia ulepszeń podczas generowania i edycji obrazów 2D.

Cortona3D razem z softPROGRESS zapraszają na webinarium, podczas którego specjaliści producenta oprogramowania RapidAuthor zaprezentują te i pozostałe nowości wersji 11.1 wg opisu, który dostępny jest tutaj.

 

Webinarium odbedzie się w dniu 18 kwietnia 2019 o godzinie 15.00 (Central European Time) i będzie trwało 1 godzinę.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Swój udział można zarejestrować tutaj.

 

ZAPRASZAMY!!!

Podanie swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, imię i nazwisko, numer telefonu, służbowy adres email) jest dobrowolne na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jednak jest warunkiem uzyskania bezpłatnego dostępu do specyficznych zasobów jak: dokumenty tekstowe, filmy, webinaria, itp. Podanie swoich danych kontaktowych będziemy traktowali jako zgodę na otrzymywanie informacji handlowych poprzez email, telefon, sms, etc. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez softPROGRESS bezpośrednio lub poprzez partnerów, z którymi softPROGRESS współpracuje, jak i zgodę na udostępnianie danych osobowych partnerom softPROGRESS jeśli wymaga tego przedstawienie oczekiwanej informacji o produktach i/lub usługach lub też oferty na te produkty i/lub usługi. Administratorem podanych danych będzie softPROGRESS. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich treści i odwołania w/w zgód poprzez wysłanie stosownej inforamcji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pełna informacja o regułach przetwarzania Państwa danych dostępna jest w artykule Polityka prywatności.