Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Nowa wersja RapidAuthor i webinarium na temat nowości.

Cortona3D (www.cortona3d.com) udostępniła RapidAuthor w wersji 10.1. Nowa wersja wiodącego narzędzia do tworzenia komunikacji technicznej umożliwia przedsiębiorstwom ponowne wykorzystanie istniejących danych PLM i zasobów CAD w celu stworzenia lekkich, interaktywnych publikacji technicznych 3D / 2D. RapidAuthor 10.1 oferuje nowe możliwości konfiguracji importu w celu poprawy jakości wizualizacji grafiki 3D. Dla zapewnienia lepszej jakości wizualizacji geometria z oprogramowania CAD może być importowana w trybie Normal-per-vertex, a do profilu importu można dołączyć dodatkowe typy węzłów geometrii VRML, np. pochodzące od funkcji modelowania w CAD - tekst i wyciągnięcie.

PDFnew
W celu usprawnienia publikacji w RapidAuthor 10.1 Cortona3D przebudowała mechanizmy generowania plików PDF 3D. To pozwoliło na wyeliminowanie wcześniejszych ograniczeń technologicznych publikacji do formatu PDF 3D jak np. tworzenie przekrojów 3D w instrukcjach i katalogach części. Publikowanie do PDF 3D będzie działać nie tylko w wersji 32-bitowej, jak poprzednio, ale także w wersji 64-bitowej. 32-bitowe komponenty zostały usunięte z instalatora 64-bitowego, co uczyniło go prawie dwukrotnie mniejszym.

Callout01
RapidAuthor pozwala na automatyczne tworzenie obrazów CGM 2D z modeli 3D i ich edycję w Cortona2D Editor Pro. Nowa wersja edytora 2D ma wiele ulepszeń w działaniu na aktywnej warstwie, co skutkuje oszczędnością czasu podczas tworzenia widoków 2D. Wersja 10.1 oferuje szeroką gamę nowych funkcji edycyjnych dla obrazów CGM 2D w Cortona2D Editor Pro, w tym usprawnienia sugerowane przez użytkowników, jak np. sposób wykorzystania narzędzi do rysowania, które są teraz aktywne do momentu wybrania innego narzędzia.
Inne zmiany w nowej wersji obejmują:
● ulepszenia generowania odnośników, które upraszczają proces edycji.
● obsługę najnowszej wersji schematu S1000D w wydaniu 4.2.
● obsługę importu nowych formatów danych CAD: CATIA V5_6R2017, Inventor 2018, Parasolid v30, ACIS 2017.1 (R27), SolidWorks 2018, SolidEdge ST10 i AutoCAD (do wersji 2018).


Więcej szczegółowych informacji na temat nowej wersji RapidAuthor'a można uzyskać podczas webinarium, na które zapraszamy w dniu 11. maja 2018 o godzinie 9.00.

Webinarium jest bezpłatne ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestnictwa pod specjalnie przygotowanym linkiem. Warto zarejestrować się nawet jeśli nie dysponuje się czasem w tym terminie ponieważ wszyscy zarejestrowani otrzymają link do nagrania webinarium dla obejrzenia go w wygodnym dla każdego czasie.

section new 

Przygotowaliśmy też dla Państwa dokument PDF z opisem nowości RapidAuthor 10.1. Do pobrania ebooka wymagane jest podanie swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, imię i nazwisko, numer telefonu, służbowy adres email). Podanie danych jest dobrowolne na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jednak jest warunkiem uzyskania bezpłatnego dostępu do PDFa.

RA101new

Podanie swoich danych kontaktowych będziemy traktowali jako zgodę na otrzymywanie informacji poprzez email, telefon, sms, etc. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez softPROGRESS bezpośrednio lub poprzez partnerów, z którymi sooftPROGRESS współpracuje, jak i zgodę na udostępnianie danych osobowych partnerom softPROGRESS w celu przedstawienia oczekiwanej informacji o produktach i/lub usługach lub też oferty na te produkty i/lub usługi. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich treści i odwołania w/w zgód.