Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • Abaqus

  Do symulacji i optymalizacji procesów formowania rozdmuchem (swobodnego i z rozciąganiem) oraz termoformowania próżniowego wyrobów z tworzyw oferujemy przy współpracy z firmą BudSoft Sp. z o.o. oprogramowanie Abaqus.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

 • eLeader

  eLeader Mobile Visit to rodzina rozwiązań IT dla przedsiębiorstw, których działanie opera się na sieciach ludzi pracujących w terenie, jak przedstawiciele handlowi, merchandiserzy, doradcy, serwisanci itp.

Moduł Learning stanowi połączenie istniejących zasobów CAD z dokumentacją szkoleniową w celu przygotowania cyfrowych, interaktywnych aplikacji  szkoleniowych wykorzystujących animowane symulacje 3D. Tak przygotowane materiały mogą być używane jako samodzielne aplikacje lub zintegrowane z istniejącymi systemami do zarządzania szkoleniami (Learning Management Systems) zgodnymi z wymogami standardów SCORM. Badania dowodzą, że uczenie się w sposób interaktywny poprawia zrozumienie, zdolność zapamiętywania oraz wydajność w miejscu pracy. Kosztuje natomiast mniej niż makiety produktów, symulacje fizyczne i inne aktywne formy kształcenia.

Szkolenie jest skuteczniejsze, gdy jest interaktywne i zawiera elementy wizualne! Złożone procedury techniczne można wtedy łatwiej przekazać. Osoby szkolone przechodzą przez symulowaną w interaktywnym środowisku procedurę obsługi i są oceniane na podstawie serii testów umiejętności.