Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Webinaria Simpoe dla uczestników programu testowego

Ogłoszony wcześniej program testowy narzędzi firmy SIMPOE do symulacji procesu wtrysku tworzyw skierowany do użytkowników oprogramowania Solid Edge, ZW3D i KOMPAS-3D spotkał się z bardzo przychylnym odbiorem przez firmy działające w obszarze przetwórstwa tworzyw. Program testowy został teraz rowniez zaproponowany użytkownikom NX CAD.

Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym bezpłatnym programem testowym szybki i bezpośredni dostęp do informacji dotyczących możliwości SimpoEdge i Simpoe-Mold oraz maksymalnie pomóc w ocenie przydatności oprogramowania firmy Simpoe w ich codziennej pracy, producent zdecydował się na przygotowanie serii wbinariów. Podczas każdego webinarium w ciągu godziny będzie można przekonać się jak narzędzia firmy Simpoe do symulacji wtrysku tworzyw pomogą zoptymalizować projektowanie wyprasek i koszty ich wytwarzania!

Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału w nadchodzących webinariach w wygodnym dla Państwa czasie:

18 grudnia 2012, o godzinie 17:00 CET

20 grudnia 2012, o godzinie 10:00 CET

03 stycznia 2013, o godzinie 10:00 CET

08 stycznia 2013, o godzinie 17:00 CET

10 stycznia 2013, o godzinie 10:00 CET

15 stycznia 2013, o godzinie 17:00 CET

Rozwiązania Simpoe są łatwe i szybkie w użyciu. Zawierają automatyczne narzędzia do optymalizacji całego procesu wtrysku tworzyw t.j. położenia dysz, kanałów, wyznaczania linii łączenia, skurczu i deformacji, wykrywania pułapek powietrza, zapadnięć, etc.

SM Image 10

W porozumieniu z producentem, firmą SIMPOE, softPROGRESS - partner handlowy odpowiedzialny za sprzedaż SimpoEdge i Simpoe-Mold w Polsce oferuje specjalne warunki zakupu oprogramowania dla firm, które zgłoszą udział w programie testowym do 31 grudnia 2012! W ramach testu udostępniana jest licencja na pakiet ENG.

Żeby zgłosić udział w programie i otrzymać oprogramowanie do testu należy zarejestrować się tutaj. Więcej informacji o tym rozwiązaniu można znaleźć na stronie www.

Rozwiązania firmy Simpoe są używane przez małe i duże firmy na całym Świecie m.in.: Canon, Panasonic, Samsung, Husqvarna, Valeo, Hutchinson, ABB, etc.