Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

W dniu 5. listopada 2015 o godz. 10.00 softPROGRESS zaprasza na webinarium na temat usprawniania procesów przygotowania produkcji za pomocą oprogramowania SimpoeMold, firmy Dassault Systemes. Webinarium dedykowane jest dla firm projektujących wypraski i formy wtryskowe oraz dla zakładów produkujących swoje wyroby z tworzyw metodą wtrysku.

Jak zoptymalizować proces wtrysku tworzyw?

Jest to kolejne z webinariów przygotowanych pod kątem wsparcia akcji promocyjnego testu rozwiązań software’owych oferowanych przez softPROGRESS, która została rozpoczęta we wrześniu.

SM1

Podczas webinarium postaramy się pokazać jak:

 • optymalizować konstrukcję, łatwość użycia i szybkość działania Simpoe-Mold
 • optymalizować położenie dysz, czas cyklu, wielkość deformacji, etc.
 • identyfikować na wczesnym etapie projektu problemy dotyczące produkcji dzięki analizie alternatywnych rozwiązań

Rozpoczęcie o godz. 10.0 w dniu 05. listopada 2015

Prowadzący: Wojciech Zdun (softPROGRESS).

Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w seminarium jest bezpłatny ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zarejestrować można się na stronie www klikając na linku "rejestracja" lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

rejestracja3

Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa z instrukcją logowania.

Obszarem zastosowania rozwiązań do symualcji procesów PTS jest cały proces przygotowania produkcji wyrobów z tworzyw. Cechą wspólną wszsytkich oferowanych przez nas rozwiązań do symualcji jest to, że w każdym z tych procesów przetwórstwa tworzyw symulacje mogą dotyczyć tych samych faz przygotowania produkcji:

 • Optymalizacji konstrukcji wyrobu
 • Optymalizacji konstrukcji narzędzia
 • Optymalizacja parametrów procesu

Simpoe-Mold to skalowalne rozwiązanie do optymalizacji procesu przygotowania i realizacji produkcji wyrobów z tworzyw polimerowych. Simpoe-Mold udostępnia zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia - projektowanie wypraski, przez projektowanie form wtrsykowych i związne z tym analizy deformacji i chłodzenia, po kompleksowe analizy wydajności produkcji wyrobów z tworzyw. Simpoe-Mold jest używane przez małe i duże firmy na całym Świecie m.in.: Canon, Panasonic, Samsung, Husqvarna, Valeo, Hutchinson, ABB, etc.

Każdy uczestnik webinarium dostanie kupon rabatowy uprawniający do odebrania po zakupie oprogramowania szkolenia lub pomocy on-line we wdrożeniu podczas realizacji pierwszego projektu w specjalnej cenie ale nie później niż przez 2 miesiące od zakupu. Kupon będzie ważny pod warunkiem zakupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do dnia 30.11.2015.

 

Zapraszamy!

 

Z tematami innych naszych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.