Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Symulacje wytłaczania w ofercie softPROGRESS

Altair logo01Nawiązanie współpracy partnerskiej pomiędzy Altair Engineering Inc. i softPROGRESS w zakresie oferowania przez softPROGRESS oprogramownia HyperXtrude do symualcji procesu wytłaczania tworzyw.

W dniu 25 listopada 2013 softPROGRESS, polski dostawca rozwiązań software'owych i usług konsultingowych dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, nawiązał współpracę z Altair Engineering Inc., wiodącym dostawcą technologii i usług, które umożliwiają wprowadzanie innowacji i podejmowanie lepszych decyzji. Umowa pozwala softPROGRESS sprzedawać przedsiębiorstwom produkcyjnym w Polsce pakiet HyperXtrude firmy Altair przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw i metalu. Więcej informacji o HeperXtrude można znaleźć tutaj.

Polski rynek ma ogromny potencjał pod względem przetwórstwa tworzyw. Głównym celem softPROGRESS jest możliwość oferowania jak najszerszego wachlarza rozwiązań do symulacji różnorodnych procesów przetwórstwa tworzyw. Po sukcesach związanych z oferowaniem na polskim rynku oprogramowania SimpoeMold do symulacji wtrysku tworzyw oraz BlowView do symulacji formowania z rozdmuchem i FormView do symulacji termoformowania próżniowego, zdecydowaliśmy pójść dalej. Nawiązując współpracę z renomowaną na rynku firmą, posiadającą bardzo dobry ecosystem zapewniający współpracę biznesową na różnych płaszczyznach, mamy ogromne nadzieje na rozwijanie rozpoczętej właśnie współpracy, rozszerzającej naszą ofertę o wiodące rozwiązanie do symulacji procesu wytłaczania tworzyw.

Szukalismy rozwiązania otwartego, które pozwoli nam w razie potrzeby zaoferować coś więcej niż same symulacje wytłaczania. Altair ze swoim programem Partnerskim i ofertą na różnorodne rozwiązania CAE w pełni spełnia to kryterium.

HX02

O Altair

Altair Engineering Inc. umożliwia swoim klientom wprowadzanie innowacji oraz podejmowanie lepszych decyzji poprzez wykorzystanie technologii, która optymalizuje analizy, zarządzanie i wizualizację informacji biznesowych i inżynierskich. Altair to prywatna firma zatrudniająca ponad 1300 pracowników, posiadająca biura w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i na ternie Azji-Pacyfiku. Mając ponad 20 lat doświadczeń w dostarczaniu kluczowych rozwiązań analitycznych dla przedsiębiorstw w zakresie rozwoju produktów i zaawansowanych obliczeń, Altair konsekwentnie zapewnia uzyskiwanie sukcesów swoim użytkownikom w wielu gałęziach przemysłu. Więcej informacji mozna znaleźć na stronie www.altair.com.