Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...


Webinaria Innowacyjne metody optymalizacji procesów przygotowania i realizacji produkcji oraz dystrybucji wyrobów

softPROGRESS zaprasza na cykl bezpłatnych webinariów poświęconych usprawnianiu procesów w firmach produkcyjnych i handlowych, które chcą podnieść swoją wydajność pracy poprzez wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań. Podczas każdego z webinariów, trwających około 45 minut, przygotowywanych razem z producentami oferowanych przez nas rozwiązań będziemy starali się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie nadzorowania procesów przygotowania i realizacji produkcji oraz dystrybucji wyrobów z punktu widzenia efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Przed każdym webinarium prosimy o rejestrację klikając na odpowiednim linku.

13.06.2013, godz. 10.00 – „Papierowe raporty produkcyjne to przeszłość!" Raportowanie produkcji w czasie rzeczywistym

18.06.2013, godz. 10.00 – Jak zredukować czas i koszty przygotowania katalogów części i produktów

19.06.2013, godz. 10.00 – „A kto to może wiedzieć Panie Kierowniku?" – Jak nadzorować wydajność stanowisk produkcyjnych?

20.06.2013, godz. 10.00 – Optymalizacja procesu wytłaczania z rozdmuchem i termoformowania

25.06.2013, godz. 10.00 – Jak tworzyć wysokiej jakości procedury, instrukcje serwisowe, karty technologiczne i materiały szkoleniowe?

27.06.2013, godz. 10.00 – Zwiększenie wydajności procesu wtrysku

03.07.2013, godz. 10.00 – Optymalizacja pracy w terenie dzięki eLeader Mobile Visit

04.07.2013, godz. 10.00 – „Co się dzieje z moim zleceniem?" – Integracja danych produkcyjnych

 

Webinaria dotyczą trzech grup tematycznych:

I Optymalizacja przygotowania produkcji dzięki wykorzystaniu danych konstrukcyjnych 3D CAD w innych obszarach biznesowych przedsiębiorstw:

1. Przygotowanie interaktywnej dokumentacji technologicznej i instrukcji dla klientów.

RapidAuthor firmy Cortona3D umożliwia przygotowanie wydajnych Publikacji Technicznych w formie interaktywnych dokumentów 3D takich, jak Interaktywne Katalogi Części (IPC), Instrukcje Obsługi, Materiały Szkoleniowe oraz Instrukcje Pracy. Ze względu na serwis, wsparcie Klienta, procedury operacyjne lub szkolenia, komunikacja 3D jest kluczem do uzyskania efektywnej dokumentacji urządzeń i zapewnia intuicyjny przepływ wiedzy łatwiej przyjmowany przez odbiorców, wspierającej różne obszary biznesowe przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa webinaria omawiające zagadnienia interaktywnych publikacji technicznych:

18.06.2013, godz. 10.00 – Jak zredukować czas i koszty przygotowania katalogów części i produktów

RA111

Podczas webinarium pokażemy import danych inżynierskich 3D razem z danymi z nimi powiązanymi (np. list części z systemów PDM, czy ERP), tworzenie widoków (rozstrzelonych) podzespołów razem z dostosowaniem tabel BOM, korzyści z wykorzystania interaktywnych katalogów on-line np. do realizacji zamówień na części zamienne. rejestracja

 

25.06.2013, godz. 10.00 – Jak tworzyć wysokiej jakości procedury, instrukcje serwisowe, karty technologiczne i materiały szkoleniowe?

RA112

Podczas webinarium pokażemy ponowne wykorzystanie danych w RapidAuthor do tworzenia interaktywnych procedur, tworzenie animacji, dodawanie opisów i innych informacji pomocniczych, możliwość integracji z innymi systemami np. MES lub LMS, etc.

rejestracja

  

2. Zwiększenie wydajności produkcji poprzez optymalizację procesu wtrysku

Firma Simpoe oferuje całkowicie skalowalne rozwiązanie do optymalizacji projektowania części, projektowania form i produkcji wyrobów z tworzyw. Simpoe-Mold i SimpoEdge to kompletny zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia, po kompleksowe analizy wydajności procesu. Użytkownicy aplikacji mogą zidentyfikować już na wczesnym etapie projektu potencjalne problemy dotyczące produkcji dzięki analizie alternatywnych rozwiązań i ocenie wpływu modyfikacji na przebieg procesu.

27.06.2013, godz. 10.00 – Zwiększenie wydajności procesu wtrysku

simpoe112

Podczas webinarium pokażemy optymalizację projektowania wyprasek i kosztów ich wytwarzania, łatwość użycia i szybkość działania narzędzi firmy Simpoe, narzędzia do optymalizacji położenia dysz, położenia i wartości zapadnięć, czasu cyklu wtrysku, zmniejszania deformacji, etc.

rejestracja

  

3. Optymalizacja procesu wytłaczania i termoformowania próżniowego

RheoWare oferuje rozwiązania do symulacji i optymalizacji procesów formowania z rozdmuchem i termoformowania próżniowego. Nasze rozwiązania pomagają zoptymalizować kształtki wstępne, preformy oraz poprawić wagę, grubość, konstrukcję i jakość części. Zapraszamy na webinarium, które zaprezentuje korzyści płynące z najnowocześniejszych technologii stosowanych przez liderów branży, głównych producentów części samochodowych oraz opakowań takich, jak ABC Group, Coca Cola, Kautex - Textron, INERGY, Ford Visteon, TI Automotive, VITEC Corp, etc.

20.06.2013, godz. 10.00 – Optymalizacja procesu wytłaczania z rozdmuchem i termoformowania

Rheo111

Podczas webinarium przedstawimy rozwiązania RheoWare Simulation Inc. BlowView i FormView do symulacji, optymalizacji i prognozowania procesów wytłaczania z rozdmuchem oraz termoformowania próżniowego wyrobów dla motoryzacji, transportu, opakowań, budownictwa i konstrukcji.

rejestracja

  

II Optymalizacja realizacji produkcji poprzez zwiększenie przejrzystości bieżących rzeczywistych danych o produkcji za pomocą systemu Operator MES

Pod pojęciem Manufacturing Execution Systems (MES), czyli Systemy Realizacji Produkcji, kryją się systemy, wykorzystujące oprogramowanie, urządzenia elektroniczne oraz automatykę przemysłową, pozwalające na efektywne gromadzenie w czasie rzeczywistym informacji ze stanowisk produkcyjnych. MES na bieżąco raportuje o stanie produkcji umożliwiając podejmowanie w czasie rzeczywistym właściwych decyzji biznesowych na podstawie analizy kluczowych wskaźników wydajności produkcji. Przygotowaliśmy dla Państwa trzy webinaria prezentujące MES:

13.06.2013, godz. 10.00 – „Papierowe raporty produkcyjne to przeszłość!” Raportowanie produkcji w czasie rzeczywistym

raportowanie produkcji

Co z tym planem? Podczas webinarium omówimy przekazywanie pracy i zbieranie informacji o postępie realizacji procesu produkcyjnego. Lista zadań i raportowanie postępu produkcji. Korzyści na styku produkcja / księgowość.

rejestracja

  

19.06.2013, godz. 10.00 – „A kto to może wiedzieć Panie Kierowniku?” – Jak nadzorować wydajność stanowisk produkcyjnych?

MES111

Podczas webinarium przedstawimy monitorowanie stanu pracy maszyn, analizę i sposoby mierzenia KPI na przykładzie OEE, identyfikację strat i ich przyczyn. Raporty prezentujące przyczyny zatrzymań i pracy ze zredukowaną prędkością, etc. Pomiar i dokumentowanie osiągnięć wdrożenia LEAN. 

rejestracja

 

04.07.2013, godz. 10.00 – „Co się dzieje z moim zleceniem?” – Integracja danych produkcyjnych

MES112

Podczas webinarium przedstawimy zbieranie i integrację danych produkcyjnych – co z tym zrobić i jakie korzyści z tego wynikają dla firmy. Dostęp do danych o produkcji poprzez mobilny Dashboard wykorzystujący QlikView - pionierskie samoobsługowe rozwiązania BI. 

rejestracja

 

Ogólne zagadnienia, które będą poruszane podczas każdego webinarium MES to:
-          Narzędzia i moduły funkcjonalne wspierające pracę zakładu World Class Manufacturing.
-          Operator MES jako naturalny etap rozwoju firm używających systemów ERP.
-          Korzyści wynikające z wdrożenia systemu Operator MES.
-          Przykład wdrożenia (case story).

 

III Optymalizacja pracy w terenie nowoczesnych działów handlowych i serwisu

eLeader Mobile Visit to rozwiązania polskiej firmy eLeader dla przedsiębiorstw, których pracownicy, np. konsultanci handlowi, doradcy, serwisanci, działają w terenie. System pozwala scalić wszystkie procesy biznesowe w jedno spójne środowisko pracy z wykorzystaniem smartfonów i tabletów jako narzędzi pracy w terenie. eLeader Mobile Visit to pierwsze na Świecie rozwiązanie mobilne klasy SFA (Sales Force Automation), FFA (Field Force Automation), CRM (Customer Relationship Management) zbudowane dla smartfonów i tabletów, oceniane dzisiaj jako najbardziej dojrzałe na rynku.

03.07.2013, godz. 10.00 – Optymalizacja pracy w terenie dzięki eLeader Mobile Visit

mWorkday4

Podczas webinarium wskażemy korzyści możliwe do osiągnięcia przy wykorzystaniu eLeader Mobile Visit, jak np.: usprawnienie działania organizacji, obniżenie kosztów operacyjnych, szybka reakcja na zmienną sytuację rynkową, sprawniejsze zarządzanie, lepsza kontrola nad zespołem w terenie, etc.

rejestracja

 

Przed każdym webinarium prosimy o rejestrację poprzez kliknięcie na odpowiednim linku.

 

Serdecznie zapraszamy!