Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Firma Vikan zwiększa wydajność produkcji korzystając z Operator MES

vikan
Firma Vikan, czołowy światowy producent środków do zachowania higieny i czystości, wybrała system do zarządzania produkcją Operator MES, firmy Operator Systems, dla zapewnienia sobie kontroli nad indywidualną wydajnością maszyn w celu uzyskania większej wydajności produkcji.

Implementacja Operator MES w Vikan dotyczy głównie modułu OEE (Overall Equipment Effectiveness), elastycznego i sprawdzonego rozwiązania OEE, które daje możliwość zdefiniowania i konfiguracji transferu danych do rozwiązań Business Intelligence.

Moduł OEE w Operator MES zapewnia szybki dostęp do informacji o indywidualnej wydajności maszyn w celu uzyskania lepszej globalnej produktywności. Moduł ten analizuje na bierząco przyczyny przestojów, dlatego w sposób ciągły mogą być wykonywane działania naprawcze, zapewniając oszczędność czasu i pieniędzy w obszarze produkcji.

kody przyczyn

Moduł OEE jest integralną częścią standardowego portfolio systemu Operator MES. Moduł OEE jest łatwy w konfiguracji i odpowiada na większość wymagań klientów bez jakichkolwiek modyfikacji lub przy minimalnej ilości niezbędnych kustomizacji.

Operator MES jest nowoczesną i łatwą w obsłudze platformą, która może być zintegrowana z innymi systemami zewnętrznymi (np. ERP, PLM, etc.) stanowiąc podstawę do szerszego rozwiązania dla działaów produkcyjnych.

Źródło: Operator Systems