Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Test Simpoe-Mold dla użytkowników NX ze specjalnymi cenami zakupu!

W związku z zainteresowaniem użytkowników oprogramowania NX rozwiązaniami do symulacji wtrysku tworzyw oraz ich chęcią wzięcia udziału w bezpłatnym, promocyjnym programie testowym, SIMPOE, francuski lider w dziedzinie tego typu rozwiązań, razem z softPROGRESS swoim partnerem handlowym zajmującym się w Polsce sprzedażą oprogramowania SimpoEdge i Simpoe-Mold, zdecydowały o rozszerzeniu bezpłatnego programu testowego rozwiązania do symulacji wtrysku tworzyw również dla użytkowników NX.

SM Image 12

Simpoe-Mold oferuje okazjonalnym użytkownikom i ekspertom całkowicie skalowalne rozwiązanie do projektowania części, projektowania form i produkcji wyrobów z tworzyw. Simpoe-Mold to kompletny zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia do analizy odkształceń części i zaawansowanej analizy chłodzenia. Użytkownicy Simpoe-Mold mogą zidentyfikować już na wczesnym etapie projektu potencjalne problemy dotyczące produkcji. W środowisku Simpoe-Mold mogą przestudiować alternatywne rozwiązania i ocenić wpływ modyfikacji na przebieg procesu, bez względu na złożoność i geometrię tych wyrobów.

Rozwiązania Simpoe są łatwe i szybkie w użyciu. Zawierają automatyczne narzędzia do optymalizacji całego procesu wtrysku tworzyw t.j. położenia dysz, kanałów, wyznaczania linii łączenia, skurczu i deformacji, wykrywania pułapek powietrza, zapadnięć, etc.

W porozumieniu z producentem, firmą SIMPOE, softPROGRESS - partner handlowy odpowiedzialny za sprzedaż SimpoEdge i Simpoe-Mold w Polsce oferuje specjalne warunki zakupu oprogramowania dla firm, które zgłoszą udział w programie testowym do 31 grudnia 2012! W ramach testu udostępniana jest licencja na pakiet ENG.

Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym bezpłatnym programem testowym szybki i bezpośredni dostęp do informacji dotyczących możliwości SimpoEdge i Simpoe-Mold oraz maksymalnie pomóc w ocenie przydatności oprogramowania firmy Simpoe w ich codziennej pracy, producent zdecydował się na przygotowanie serii wbinariów. Podczas każdego webinarium w ciągu godziny będzie można przekonać się jak narzędzia firmy Simpoe do symulacji wtrysku tworzyw pomogą zoptymalizować projektowanie wyprasek i koszty ich wytwarzania! Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału w nadchodzących webinariach w wygodnym dla Państwa terminie klikając tutaj.

Żeby zgłosić udział w programie i otrzymać oprogramowanie do testu należy zarejestrować się tutaj. Więcej informacji o tym rozwiązaniu można znaleźć na stronie www.

Rozwiązania firmy Simpoe są używane przez małe i duże firmy na całym Świecie m.in.: Canon, Panasonic, Samsung, Husqvarna, Valeo, Hutchinson, ABB, etc.