Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Test Simpoe-Mold dla użytkowników KOMPAS-3D i ZW3D ze specjalnymi cenami zakupu do końca roku!

Firma Usługi Informatyczne "SZANSA", dystrybutor oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D, w porozumieniu z firmą softPROGRESS partnerem handlowym firmy SIMPOE, odpowiedzialnym za sprzedaż w Polsce oprogramowania Simpoe-Mold francuskiego lidera rozwijającego aplikacje do symulacji wtrysku tworzyw, ogłosiły uruchomienie bezpłatnego programu testowego kompleksowego rozwiązania Simpoe-Mold do symulacji wtrysku tworzyw sztucznych dla użytkowników oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D.

Simpoe-Mold oferuje okazjonalnym użytkownikom i ekspertom całkowicie skalowalne rozwiązanie do projektowania części, projektowania form i produkcji wyrobów z tworzyw. Simpoe-Mold to kompletny zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia do analizy odkształceń części i zaawansowanej analizy chłodzenia. Za pomocą Simpoe-Mold użytkownicy oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D uzyskują dostęp do kompletnych, szybkich, tanich, intuicyjnych i przyjaznych dla użytkownika narzędzi umożliwiających optymalizację projektu i procesu produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych zapewniając swojej firmie ograniczenie kosztów produkcji. Użytkownicy Simpoe-Mold mogą zidentyfikować już na wczesnym etapie projektu potencjalne problemy dotyczące produkcji. W środowisku Simpoe-Mold mogą przestudiować alternatywne rozwiązania i ocenić wpływ modyfikacji na przebieg procesu, bez względu na złożoność i geometrię tych wyrobów.

SimpoeMold Demo 

„Zachęceni powodzeniem promocji rozwiązań firmy Simpoe w Polsce zadecydowaliśmy się zaoferować klientom firmy SZANSA, użytkownikom oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D, wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowocześniejszą technologią optymalizacji procesu produkcji wyrobów z tworzyw pod kątem redukcji kosztów przygotowania produkcji oraz czasu wprowadzania na rynek nowych produktów." Wojciech Zdun, softPROGRESS

„Jesteśmy żywo zainteresowani zapewnieniem naszym klientom kompletnego środowiska do coraz lepszego realizowania swoich zadań. Oferta naszej firmy zbudowana jest tak by nasi klienci mogli osiągnąć oszczędności dotyczące kosztów i czasu realizacji swoich projektów podnosząc jednocześnie poziom jakości wykonywanych przez siebie zadań. Mając przekonanie, że Simpoe-Mold wpisuje się w tę ideę jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasi klienci będą mogli doświadczyć osobiście tego jak Simpoe-Mold usprawia proces produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych." Gabriela Ciszyńska-Matuszek, Właściciel, Usługi Informatyczne "SZANSA"

W ramach testu udostępniana jest licencja na pakiet Simpoe-Mold ENG. Bezpłatny program testowy Simpoe-Mold dla użytkowników oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D trwa do 31 grudnia 2012 roku. W takcie tego programu oferowane są specjalne warunki zakupu dla firm, które złożą zamówienie na Simpoe-Mold przed końcem programu testowego czyli do 31 grudnia 2012!

Żeby zgłosić udział w programie i otrzymać oprogramowanie Simpoe-Mold do testu należy zarejestrować się tutaj. Więcej informacji o tym rozwiązaniu można znaleźć na stronie www.

Rozwiązania firmy Simpoe są używane przez małe i duże firmy na całym Świecie m.in.: Canon, Panasonic, Samsung, Husqvarna, Valeo, Hutchinson, ABB, etc.