Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Test SimpoEdge dla użytkowników Solid Edge ze specjalnymi cenami zakupu do końca roku!

SIMPOE, francuski lider w dziedzinie rozwiązań do symulacji wtrysku tworzyw, ogłosił uruchomienie bezpłatnego programu testowego swojego rozwiązania SimpoEdge, jedynego tak kompleksowego rozwiązania do symulacji wtrysku tworzyw sztucznych w pełni zagnieżdżonego w interfejsie Solid Edge®.

Dzięki SimpoEdge, użytkownicy Solid Edge mają dostęp do szybkich i tanich intuicyjnych narzędzi by móc zoptymalizować projekt i proces produkcji części z tworzyw sztucznych, bez opuszczania środowiska Solid Edge.

SimpoEdge oferuje okazjonalnym użytkownikom i ekspertom całkowicie skalowalne rozwiązanie do projektowania wyrobu, projektowania form i produkcji elementów z tworzyw. SimpoEdge to kompletny zestaw narzędzi dla analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia do analizy odkształceń części i zaawansowanej analizy chłodzenia.

simpoe webinar

„Nasz bezpłatny program testowy SimpoEdge, w połączeniu z programem testowym Solid Edge oferuje użytkownikom CAD wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowocześniejszą technologią do projektowania i optymalizacji elementów z tworzyw i pokazuje jak można radykalnie zredukować czas wprowadzania na rynek nowych produktów." Alain Dubois, prezes i CEO SIMPOE

„Aplikacje uzupełniające dla Solid Edge są ważną częścią naszego rosnącego ekosystemu technologicznego, który koncentruje się na tym by nasi klienci mogli projektować lepiej. Poziom integracji pomiędzy Solid Edge i SIMPOE jest imponujący i jesteśmy bardzo zadowoleni, że klienci będą mogli doświadczyć tego osobiście w ramach programu testowego ". Karsten Newbury, Senior Vice President i General Manager, Mainstream Engineering Software, Siemens

Bezpłatny program testowy SimpoEdge trwa do 31 grudnia 2012 roku. W ramach testu udostępniana jest licencja na pakiet SimpoEdge ENG.

W porozumieniu z producentem, firmą SIMPOE, softPROGRESS - partner handlowy odpowiedzialny za sprzedaż SimpoEdge w Polsce oferuje specjalne warunki zakupu SimpoEdge dla firm, które złożą zamówienie na SimpoEdge w czasie trwania programu testowego czyli do 31 grudnia 2012!

Żeby zgłosić udział w programie i otrzymać oprogramowanie SimpoeEdge do testu należy zarejestrować się tutaj. Więcej informacji o tym rozwiązaniu można znaleźć na stronie www.

O SimpoEdge - oprogramowaniu firmy Simpoe, mającej status SIEMENS Solution Partner, Siemens na swoich stronach www napisał, jako o dedykowanym narzędziu tego typu do wykorzystania z Solid Edge.

Rozwiązania firmy Simpoe są używane przez małe i duże firmy na całym Świecie m.in.: Canon, Panasonic, Samsung, Husqvarna, Valeo, Hutchinson, ABB, etc.