Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...


Webinarium: Profesjonalny pakiet do symulacji procesu wtryskiwania tworzyw dla użytkowników Solid Edge, NX i CATIA!

Zapraszamy na prezentację on-line oprogramowania firmy SIMPOE, przyjaznego w użyciu rozwiązania do symulacji wtrysku tworzyw, przeznaczonego dla wszystkich osób związanych z branżą przetwórstwa tworzyw, bez względu na to czy są to konstruktorzy produktów, wytwórcy form, czy producenci wyprasek.

 

Do wzięcia udziału w webinarium potrzebny jest tylko dostęp do internetu i chęć przekonania się jak rozwiązania firmy SIMPOE mogą pomóc poprawić proces rozwoju produktów. W ciągu godziny będzie można przekonać się jak narzędzia firmy SIMPOE do symulacji wtrysku tworzyw pomogą zoptymalizować projektowanie wyprasek i koszty ich wytwarzania!

Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału w nadchodzących webinariach w wygodnym dla Państwa czasie:

Czwartek, 8 listopada 2012, godz. 10:00 - 11:00 (CET)

Czwartek, 15 listopada 2012, godz. 10:00 - 11:00 (CET)

Rozwiązania SIMPOE są łatwe i szybkie w użyciu zawierają automatyczne narzędzia do optymalizacji całego procesu wtrysku tworzyw t.j. położenia dysz, kanałów, wyznaczania linii łączenia, skurczu i deformacji, wykrywania pułapek powietrza, zapadnięć, etc. Oprogramowanie SIMPOE jest dostępne jako niezależne stanowisko z własnym interfejsem graficznym (Simpoe-Mold), bądź w pełni zagnieżdżone w interfejsie graficznym Solid Edge (SimpoEdge).

SimpoEdge to jedyne rozwiązanie do symulacji procesu wtryskiwania tworzyw w pełni integrujące się i zagnieżdżające w interfejsie Solid Edge!!!

simpoe webinar

O SimpoEdge producent Solid Edge na swoich stronach napisał, jako o dedykowanym rozwiązaniu tego typu do wykorzystania z Solid Edge. Dodając do tego większe możliwości oprogramowania (np. w obszarze doboru odpowiedniej siatki „MESH") oraz stosunkowo niższą cenę w porównaniu z innymi rozwiązaniami tego typu, oprogramowanie warte jest poświęcenia uwagi.

 

Bezpłatną wersję oprogramowanie SimpoeXpress do testu można otrzymać po rejestracji tutaj. Więcej informacji o tym rozwiązaniu można znaleźć na stronie www.