Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Cortona3D udostępniła RapidAuthor 11.1.

Cortona3D udostępniła nową wersję RapidAuthor 11.1 z powiązaniem z Common Information Repository wykorzystywanym podczas edycji dokumentacji S1000D 4.x i z nowymi opcjami publikowania.

RA111.New.Features2

W dniu 19 marca 2019 r. firma Cortona3D udostępniła najnowszą wersję RapidAuthor 11.1, wiodącego pakietu do tworzenia dokumentacji technicznej, który umożliwia przedsiębiorstwom importowanie szerokiej gamy zasobów 3D i innych danych PLM / ERP pod kątem tworzenia publikacji technicznych 2D / 3D oraz do automatycznej ich aktualizacji, dla odzwierciedlenia zmian danych źródłowych CAD 3D. Najnowsza wersja RapidAuthor’a usprawnia przygotowanie i publikowanie dokumentacji w zgodzie ze standardem S1000D. Dodany został nowy komponent specyfikacji „S1000D 4.1 SRM” służący do tworzenia modułów danych „Structural Repair Manual”.

Wersja 11.1 poszerza funkcjonalność RapidAuthor’a, wprowadzoną już w poprzedniej wersji, pod kątem efektywnego zarządzania treścią w standardzie S1000D, w obrębie jednej aplikacji. Podczas kompilowania kursów szkoleniowych można tworzyć odniesienia do ilustracji, fragmentów dokumentów i innych modułów danych oraz łatwo aktualizować wszystkie powiązane publikacje, gdy pojawią się zmiany CIR, projektowe lub w innych danych.

Udoskonalona specyfikacja „S1000D 4.1 SCPM” umożliwia umieszczenie w kursie edukacyjnym wielu modułów danych związanych z oceną i odniesień do pakietów SCORM utworzonych w RapidLearning. Dzięki rozszerzonej funkcjonalności RapidPublisher, użytkownicy mogą wygenerować kurs edukacyjny zgodny ze standardem SCORM, który zawiera różne typy publikacji działające bez plugin’ów, jak: katalogi, instrukcje, materiały szkoleniowe, inne pakiety SCORM, czy dokumenty tekstowe.

W tej wersji do ogólnej specyfikacji IPC katalogów części dodana została funkcjonalność listy zakupowej / koszyka na zakupy. Funkcjonalność zamawiania części i znaczniki wersji wyrobu zmniejszają wysiłek zespołu tworzącego dokumentację podczas pracy nad tego typu interaktywnymi katalogami części zamiennych 2D / 3D.

RA111.shoping.cart2
RA111.IPC.revisions.marks2

Inne istotne oraz wymagane przez użytkowników ulepszenia to nowe opcje publikowania. RapidAuthor 11.1 zapewnia możliwość tworzenia publikacji, które są spakowane w jednym pliku HTML i mogą być przeglądane we wszystkich głównych przeglądarkach bez stosowania plugin’ów wymaganych zwykle dla tych przeglądarek. Jest to przydatne przy przeglądaniu publikacji w trybie offline, ponieważ nie muszą być wtedy pobierane z serwera.

Nowa wersja pakietu oprogramowania oferuje szeroki zakres nowych funkcji edycji obrazów 2D w formacie CGM w Cortona2D Editor Pro i zapewnia znaczące ulepszenia w generowaniu obrazów 2D. Punkt odniesienia, który jest używany do generowania obrazu 2D, jest zachowywany do późniejszej aktualizacji obrazu w przypadku gdy model 3D ulegnie zmianie.

Generowana grafika 2D odzwierciedla teraz elementy przycięte przez płaszczyzny tnące. W tej wersji oprogramowania można także dla uzyskania lepszej jakości generowanych obrazów 2D importować krawędzie powierzchni bezpośrednio z oprogramowania CAD. Inne ważne zmiany to:

Obsługa nowych formatów CAD: Solid Edge 2019, Solidworks 2019, Parasolid V31, Autodesk Inventor 2019, JT Import 10.2 i inne;
Rozmiar czcionki odnośników jest teraz określony w punktach (pt), co zapobiega niezgodności rozmiaru czcionki w wersji drukowanej;
Specyfikacje „S1000D 4.1 SCO” i „S1000D 4.1 SCPM” można wykorzystać do podglądu grafiki 3D i publikacji kursów edukacyjnych;
Środowisko Private Java Runtime jest instalowane wraz z pakietem produktowym.

RA111.New.authoring.and.publishing.Features2

 

W dniu 18 kwietnia 2019 o godz. 15.00 (CET) zapraszamy na webinarium, podczas którego specjaliści firmy Cortona3D będą prezentować nowości oprogramowania RapidAuthor 11.1 wg szczegółowych informacji o nowej wersji udostępnionych tutaj. Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

 

Osoby zainteresowane bezpłatnym testem nowej wersji RapidAuthor 11.1 prosimy o przesłanie nam wypełnionego formularza.

Podanie swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, imię i nazwisko, numer telefonu, służbowy adres email) jest dobrowolne na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jednak jest warunkiem uzyskania bezpłatnego dostępu do specyficznych zasobów jak: dokumenty tekstowe, filmy, webinaria, itp. Podanie swoich danych kontaktowych będziemy traktowali jako zgodę na otrzymywanie informacji handlowych poprzez email, telefon, sms, etc. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez softPROGRESS bezpośrednio lub poprzez partnerów, z którymi softPROGRESS współpracuje, jak i zgodę na udostępnianie danych osobowych partnerom softPROGRESS jeśli wymaga tego przedstawienie oczekiwanej informacji o produktach i/lub usługach lub też oferty na te produkty i/lub usługi. Administratorem podanych danych będzie softPROGRESS. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich treści i odwołania w/w zgód poprzez wysłanie stosownej inforamcji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pełna informacja o regułach przetwarzania Państwa danych dostępna jest w artykule Polityka prywatności.