Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Letnie warsztaty PTS - Przygotowanie modelu do symulacji wtrysku.

softPROGRESS serdecznie zaprasza 9. sierpnia 2016 o godz. 10.00 na kolejne webinarium z letniego cyklu warsztatów przeznaczonych dla osób związanych z przetwórstwem tworzyw. Webinarium dotyczyć będzie możliwości przygotowania modelu do symulacji wtrsyku za pomocą oprogramowania SimpoeMold, które dedykowane jest firmom projektującym wypraski i formy wtryskowe oraz ogólnie zakładom produkującym swoje wyroby z tworzyw.

mesh02

W trakcie webinarium omówimy:

 • scenariusze przygotowania modelu do analizy,
 • tworzenie i edycję siatki MESH,
 • wybór odpowiedniej metody symualcji (shell vs. solid) i charakterystyczną funkcjonalność,
 • identyfikację problemów, naprawę i optymalizację elementów siatki po imporcie geometrii, etc.

Prowadzący: Wojciech Zdun, softPROGRESS.

Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Ze względu na ograniczenia pokoju konferencyjnego związane z przyjęciem maksymalnie 50 osób warto uczestnictwo zarejestrować od razu na dedykowanej stronie www. Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

Jest to jeden z warsztatów przygotowanych dla omówienia zagadnień dotyczących optymalizacji procesów przetwórstwa tworzyw, które można prowadzić przy użyciu narzędzi oferowanych przez softPROGRESS. Warsztaty mają udowodnić, że przeniesienie prób narzędzi oraz optymalizacji parametrów przetwórstwa na początek procesu rozwoju wyrobów do świata wirtualnych symulacji może spowodować obniżenie kosztów przygotowania produkcji i kosztów samej produkcji przy jednoczesnej możliwości zwiększenia wydajności produkcji o dwucyfrową wartość procentową w obu przypadkach!

Podczas rejestracji macie Państwo możliwość wybrania innych interesujących Państwa tematów webinariów. Niektóre zagadnienia opisane są w przykładowych raportach, z którymi możecie się Państwo zapoznać już teraz:

 427456904   427457104   427456804   427457004   427457204 

Jeśli uznają Państwo, że któryś z zaproponowanych tematów warsztatów jest dla Państwa interesujący na tyle, że warto poświęcić nam około godziny Swojego czasu, to będzie nam bardzo miło. Jeśli natomiast chcielibyście Państwo zaproponować temat kolejnych warsztatów związany z Państwa specyficznym zagadnieniem to prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z opisem tego zagadnienia i pozostawienie kontaktu do siebie w Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W trakcie webinarium będzie można omówić warunki pomocy we wdrożeniu podczas realizacji pierwszego projektu.

Zapraszamy!