Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

softPROGRESS na Konferencji Użytkowników Abaqus

W dniach 8 - 9 października w Poznaniu w IBB Andersia Hotel odbyła się XXII Konferencja Użytkowników Abaqus (SIMULIA Regional Meeting) zorganizowana przez firmę BUDSOFT. Konferencje Użytkowników rożnych rozwiązań skupionych pod wspólnym logo SIMULII mają już ponad dwudziestoletnią tradycję i stanowią wyjątkową okazję do spotkania się oraz wzbogacenia wiedzy przede wszystkim na temat programu Abaqus ale także innych programów wchodzących w skłąd SIMULII, jak np.: Tosca, Isight, fe-safe czy Simpoe-Mold.

image002

Konferencja została otworzona przez Prezesa Budsoft, Pana Witolda Kąkola, a podczas pierwszej prezentacji „SIMULIA Portfolio Update” Pan Harald Suski z zespółu SIMULIA w Dassault skupił uwagę na korzyściach jakie niosą ze sobą nowe wersje programów Abaqus, Tosca, Isight i fe-safe oraz możliwościach ich wszechstronnego wykorzystania w zintegrowanym procesie projektowym. Na uwagę zassługiwała druga prezentacja „Simulation on 3DEXPERIENCE Platform: Added Values for SIMULIA Users” Pana Marcina Wierszyckiego z firmy BudSoft, która poświęcona była nowej generacji programów SIMULII zintegrowanych we wspólnym, całkowicie homogenicznym środowisku platformy 3DExperience. Była to pierwsza tak szeroka prezentacja tego środowiska w kontekście symulacji w Polsce.

softPROGRESS była obecna na drugim dniu konferencji, a sama obecność wynikała po pierwsze z umieszczenia oferowanego przez softPROGRESS oprogramowania Simpoe-Mold w portfolio SIMULIA, po przejęciu go przez Dassault od firmy Simpoe, ale co bardziej istotne przede wszsytkim z faktu nawiązania dwukierunkowej współpracy z firmą Budsoft. Współpraca ta ma m.in. dotyczyć oferowania oprogramowania Abaqus do celów prowdzenia symualcji procesów przetwórstwa tworzyw takich, jak formowanie z rozdmuchem i termoformowanie próżniowe.

image022

Dziekujęmy firmie Budsoft za zaproszenie do wizięcia udziału w konferencji i możliwość wygłoszenia prelekcji „Optymalizacja przygotowania i realizacji produkcji za pomocą oprogramowania do symulacji procesu wtrysku tworzyw - Simpoe-Mold”.

IMG 6774

Tegoroczne Spotkanie ocenione zostało jako bardzo udane. Konferencja była nie tylko wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi wersjami programów SIMULII, nowych inicjatyw i strategii rozwoju Dassault Systemes w obszarze symulacji inżynierskich, ale również doskonałym forum wymiany uwag i poglądów na temat symulacji i jej roli w projektowaniu i pracach badawczych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora konferencji: http://www.budsoft.com.pl/spotkania