Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • Abaqus

  Do symulacji i optymalizacji procesów formowania rozdmuchem (swobodnego i z rozciąganiem) oraz termoformowania próżniowego wyrobów z tworzyw oferujemy przy współpracy z firmą BudSoft Sp. z o.o. oprogramowanie Abaqus.

 • HyperXtrude

  HyperXtrude jest narzędziem CAE stosowanym do wirtualnej optymalizacji konstrukcji głowicy oraz parametrów procesu wytłaczania. Korzystając z bogatego zestawu funkcjonalności HyperXtrude, inżynierowie mogą zidentyfikować błędy projektowe zanim staną się one kosztownym problemem.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

 • eLeader

  eLeader Mobile Visit to rodzina rozwiązań IT dla przedsiębiorstw, których działanie opera się na sieciach ludzi pracujących w terenie, jak przedstawiciele handlowi, merchandiserzy, doradcy, serwisanci itp.

 • ETHNet
  ETHNet

  Wdrażanie oraz administracja Active Directory, systemów Unix/Linux, systemów Wirtualnych VMWare, Hyper-V, budowa wszelkiego rodzaju sieci komputerowych, instalacja i obsługa systemów telewizji zbiorczych SAT i DVB-T oraz budowa systemów monitorowania obiektów.

HyperXtrude 01 747x170

HyperXtrude® firmy Altair® to zaawansowany solwer do symulacji i walidacji procesów produkcyjnych. Wszechstronny, dokładny i łatwy w użyciu, HyperXtrude udostępnia najlepsze i doskonale dostosowane do wymogów branży narzędzia do symulacji wytłaczania.

Wykorzystując pionierską technologię modelowania procesu wytłaczania, HyperXtrude dokładnie symuluje m.in. przepływ tworzyw i transfer ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi przeznaczonych do wytłaczania oraz koszty ich testów przy wprowadzaniu do produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo pomocna na każdym poziomie jego wykorzystania, od wsparcia realizacji codziennych zadań inżynierów produkcji, po zaawansowane analizy naukowe.

HyperXtrude to kompletny pakiet przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw, metali (aluminium, miedzi i ołowiu) i ceramiki.

Obecnie przedsiębiorstwa wykorzystujące w produkcji proces wytłaczania zmuszone są do produkcji większej ilości skomplikowanych profili, przy krótszych cyklach rozwoju produktów i jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji oraz podniesieniu jakości produktów. Altair HyperXtrude jest środowiskiem do symulacji inżynierskiej, które umożliwia konstruktorom głowic do wytłaczania i inżynierom produkcji przeanalizować przepływ materiału i przenoszenie ciepła w trakcie procesu wytłaczania oraz zweryfikować dzięki temu konstrukcje narzędzi i wyeliminować kosztowne próby.

HyperXtrude, razem z oprogramowaniem do symulacji pracy pras wielotaktowych, tłoczenia blach i spawania, wchodzi w skład rozwiązań firmy Altair zorientowanych na realizację symulacji procesów produkcyjnych umożliwiającą wytwórcom ocenę możliwości produkcyjnych.

Rozwiązania Altair dla produkcji wykorzystują ponad dwadzieścia lat doświadczeń w zakresie symulacji i modelowania procesów produkcji dla zapewnienia poprawy technologiczności produktów i efektywności procesów.

Zobacz webinarium HyperXtrude dla procesu wytłaczania tworzyw

manufacturing overview 747x170