Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Oprogramowanie Abaqus Unified FEA, oferowane przez Dassault Systemes w ramach portfolio SIMULIA, pozwala firmom poprawiać wydajność, zoptymalizować warunki przetwórstwa i co najważniejsze ograniczyć czas rozwoju produktu poprzez eliminację kosztownej metody "prób i błędów".

softPROGRESS oferuje Abaqus Unified FEA do prowadzenia symualcji procesów przetwórstwa tworzyw w ścisłej współpracy z firmą BudSoft Sp. z o.o. Poza sprzedażą oprogramowania BudSoft zajmuje się wsparciem technicznym dla użytkowników programów wchodzących w skład rozwiązań portfolio SIMULIA oraz szkoleniami w zakresie ich obsługi. Zespół BudSoft'u tworzą doświadczeni inżynierowie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania symulacji komputerowych.

Wiosna2015promo.Abaqus2Oprogramowanie Abaqus Unified FEA wykorzystywane jest przez niemalże wszystkich czołowych producentów światowych ze wszystkich gałęzi przemysłu. Wirtualne modele tworzone i analizowane w spójnym pakiecie oprogramowania Dassault Systemes, pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości wyników w sensie jakościowym jak i ilościowym wraz z uchwyceniem subtelnych cech indywidualnych projektowanego produktu. Przekłada się to w przemyśle formowania na dużą dokładność wirtualnie określonych np. grubości ścianek, rozkładu temperatur czy też odkształceń w porównaniu z finalnymi rzeczywistymi produktami.

Abaqus01

Pakiet oprogramowania Abaqus dostarcza kompletu narzędzi do symulacji i optymalizacji procesów swobodnego formowania z rozdmuchem, formowania z rozdmuchem wykorzystującego rozciąganie oraz termoformowania próżniowego wyrobów. Procedury symulacyjne zawarte w oprogramowaniu pomagają zoptymalizować kształtki wstępne, czy preformy oraz poprawiają takie parametry jak, waga, grubość i jakość produkowanych detali.

Abaqus03proc

Oprogramowanie wykorzystuje się do prowadzenia zaawansowanych symulacji form i detali w celu zredukowania czasu rozwoju wyrobu. Za pomocą symulacji procesów, możliwe jest szybsze opracowanie optymalnego wyrobu identyfikując ewentualne problemy we wczesnej fazie projektowej. Co więcej, istnieje również możliwość modelowania życia produktu, aż do dostarczenia do finalnego odbiorcy i końcowego zużycia. Bardzo ważną cechą jest możliwość przeprowadzenia kompleksowej symualcji procesu produckji np. całej linii do produkcji napoi gdzie poza samą symulacją produkcji butelek możliwe jest przeanalizowanie transportu butelek na linii zawierających napój, etykietowanie oraz ustawianie na paletach. W trakcie symualcji takiego procesu produkcji rozpatrywane są wzajemne dynamiczne oddziaływania butelek podczas transporrtu na linii produkcyjnej, włącznie z możliwością wykonania popolarnego drop testu.

Poza oprogramowaniem Abaqus w przetwórstwie tworzyw mają szerokie zastosowanie inne programy z portfolio SYMULIA, jak np. Isgiht do automatyzacji symualcji, Tosca do optymalizacji geometrii czy Fe-safe do analiz zmęczeniowych.

Rozwiązania portfolio SIMULIA wykorzystywane są przez głównych Światowych producentów takich, jak P&G, Coca Cola, Heinz, Saint-Gobain, Amcor, etc.

Firma Dassault Systemes jest liderem wśrod producentów najwyższej klasy oprogramowania do symulacji. Zespół rozwojowy portfolio SIMULIA w Dassault Systemes zatrudnia ponad 1000 pracowników w 29 centrach rozwojowych oraz 149 firmach partnerskich. Użytkownicy pakietu oprogramowania Dassault Systemes to ponad 150,000 grupa z całego świata, łącząca inżynierów, projektantów, naukowców i ekspertów.

 

Abaqus02