Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Głównym obszarem działania softPROGRESS są usługi związane z usprawnianiem procesów i procedur funkcjonujących w firmach produkcyjnych i handlowych, które chcą podnieść swoją wydajność pracy poprzez wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań. Umożliwienie skrócenia czasu opracowywania projektu, przygotowania produkcji oraz efektywnej dystrybucji, a co za tym idzie osiągnięcie wymiernych korzyści biznesowych przez naszych Klientów jest dla nas sprawą kluczową. Mamy świadomość jak ważne jest przygotowanie i realizacja produkcji oraz sprzedaż, a z drugiej strony jak trudne jest efektywne nadzorowanie procesów w tych obszarach z punktu widzenia sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Wiecej...

 

Telefony:

+48 22 250 26 50

+48 22 250 26 51

+48 22 250 26 52

+48 22 250 26 53

 Faks:

+48 22 250 26 55

 

 

 

Poczta elektroniczna

Zapytania ogólne:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Handlowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Techniczny:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwagi dotyczące strony www:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Nazwa pełna: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe softPROGRESS Wojciech Zdun

Nazwa skrócona: softPROGRESS

Adres: ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki

 

NIP: PL 713-133-71-98

REGON: 430956056

Firma wpisana jest do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Ząbki pod numerem 9628.

 

softPROGRESS skupia ludzi z wieloletnim doświadczeniem w oferowaniu rozwiązań wchodzących w skład systemów PLM - CAD/CAM/CAE/PDM. Głównym obszarem działania softPROGRESS są usługi związane z usprawnianiem procesów i procedur funkcjonujących w firmach produkcyjnych i handlowych, które chcą podnieść swoją wydajność pracy poprzez wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań. Podejście takie podyktowane jest zmieniającymi się bardzo szybko wymaganiami rynkowymi oraz warunkami ekonomicznymi, z którymi muszą radzić sobie nasi klienci, podczas procesu przygotowywania i realizacji produkcji oraz dystrybucji produktów. Umożliwienie skrócenia czasu opracowywania projektu, a co za tym idzie osiągnięcie wymiernych korzyści biznesowych przez naszych Klientów jest dla nas sprawą kluczową.

Mamy świadomość jak ważne jest przygotowanie i realizacja produkcji oraz sprzedaż, a z drugiej strony jak trudne jest efektywne nadzorowanie procesów w tych obszarach z punktu widzenia sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Żeby realizować te cele, softPROGRESS nawiązała współpracę partnerską z firmami:

 • Cortona3D, dotyczącą dystrybucji nowoczesnych narzędzi do zapewnienia wydajnej komunikacji technicznej - RapidAuthor.
 • Operator Systems, wiodącym producentem systemu do zarząddzania produkcją (Manufacturing Execution System) - Operator MES.
 • MangoGem SA, producentem oprogramowania do zaawansowanego planowania i harmonogramowania - ORITAMES APS Scheduler.
 • Wadim Plast Sp. z o.o., polskim dystrybutorem m.in. oprogramowania do symulacji i analizy procesu wtrysku tworzyw termoplastycznych - CADMOULD. 

Zestawienie takich systemów razem w ofercie wiąże się z przyjętą wizją rozwoju softPROGRESS dotyczącą świadczenia usług związanych ze zwiększaniem efektywności procesów komunikacji funkcjonujących w przedsiębiorstwach produkcyjnych na etapie przygotowania i realizacji produkcji oraz dystrybucji produktów. 


Aktualności: